Zaman: 19 Oca 2017 22:14

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Üyelerimize Duyurulur !!!!!!!!!!!!!
Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Tem 2010 01:48 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar yazdığım mesajlardan birinde eski bir üyemizin savcılık ve spk tarafından soruşturulduğunu yazmıştım.Bazı üyelerimiz bu mesajdan sonra tedirgin olmuşlar acaba bizim yazdıklarımızda sorun olurmu diye soruyorlar.
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki o olay başka bir olaydı.Yani yasaklanan o üye bir şirketin hiç yapmadığı bir açıklamayı kafasından uydurup IMKB ye gönderilen şirket açıklama şablonuna benzeterek yazmış ve bütün internete bizim siteden yaymış.Hatta şirket açıklama yapmak zorunda kaldı .Yani o kasıtlı bir işti ve ilgili şirketin zarar etmesine bile yol açabilecek bir durumdu.Ki biz buna sebep olmak istemeyiz.

Bizim yaptığımız yorumların içinde kötü niyetli manipülasyon amaçlı kasıtlı bilgiler yoksa sorun olmaz.Kesin ve yönlendirici yorumlardan kaçınırsak hiçbir problem olmaz .Yani mesala tavan olacak ,yarın düşecek , 5.60 ı kesin görecek türünden kesin ve yönlendirici yorumlardan bahsediyorum.Ama şu sebeble prim yapacağını tahmin ediyorum ,bilancoya bakılırsa durum hiç iyi değil vs. yorumların bir sakıncası yasalarımıza göre henüz yok.Bilmeyenler için söylüyorum birde gurup kurarak ortak hareket etme fikri iyi bir fikir değil arkadaşlar...

Bu sadece Spk ile ilgili bir durumda değil.Birisine hakaret etmek küfür etmek tehdit etmek dışarıda nasıl suçsa burada da suç.Başımız ağrıyabilir.Netice de iyi niyetli ve sorumluluk sahibi olduktan sonra kimsenin başına bir şey gelmez.Bizler her zaman yanında oluruz.

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.