Zaman: 23 Ağu 2017 01:33

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: UYUM - Uyum Gıda Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2013 22:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

elektrik380 yazdı:
bazen haberleri aldatıcı olabiliyor doldur boşalt yapmışlar.
endeks toparlarsa hissen bir çıkış yapabilir endeks eksilere devam ederse hisse yi tekrar seni hisseden soğutana kadar düşer gibi yapabilir 50bin tl onların rüyalarda göremeyeceği para
kesinlikle aşırı parayı tek hisseye koymayı uygun bulmuyoru
ortalıkta para yamyamlı şirketler dolaşıyor açlar aaaaaaç

teşekkür ederim hocam aynı senaryo krontta başıma gelmişti hatırlarsanız ordan paçayı kurtardım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2013 22:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yazar

akrep iyi akşamlar hatırlıyormusun borsa mağdurları sayfasında sana acizane tavsiyelerde bulunmuştum.böyle devam edersen çok zarar edersin demiştim heralde o günden sonra yatırımının %30 u gitti bak arkadaşım tek hisseye girme ve nakitte beklemeyi öğren birde kar ı gördünmü sat yoksa korkarım hepsini kaybedeceksin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2013 22:17 
Kullanıcı avatarı

elektrik380 yazdı:
yani kısacası karşımız da oyunu bilen acımasızlar var.

şimdiye kadar kaybetmeyen yeni yatırımcı tanımadım

ama hocam yemin ettim ya çıkacak 3 liraya yada ben gerekirse yıllarca bekleyecem bu sefer zararına satmıycam erdinç beyde biliyor çok zarar ettim borsada allah kısmet ederse 3 lirayı görücem sonuçta makro ile birleşti uyum yıldırmaya çalışıyor ama ben yılmıycam

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Şub 2013 22:20 
Kullanıcı avatarı

uyumda spek yani oyuncusu varmıdır sizce

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2013 00:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

akrep07 yazdı:
elektrik380 yazdı:

ama hocam yemin ettim ya çıkacak 3 liraya yada ben gerekirse yıllarca bekleyecem bu sefer zararına satmıycam erdinç beyde biliyor çok zarar ettim borsada allah kısmet ederse 3 lirayı görücem sonuçta makro ile birleşti uyum yıldırmaya çalışıyor ama ben yılmıycam

Akrep, psikolojik olarak seni rahatlatır mı bilmem ama 18.02.2013 de uyumdan aşağıdaki mail geldi. Ama yine düşmeye devam ediyor. Mutlaka bir gün olması gerektiği yere çıkacaktır. Bizlerin tek yapması gerekenin biraz daha sabretmek olduğunu düşünüyorum.

Ortağımız olarak şirketimize vermiş olduğunuz desteğe teşekkür ederim. Mailinizde belirttiğiniz gibi Şirketimizin batması vb gibi dedikodular bulunmakta ve hisseye karşı güvensizlik oluşturulmaya çalışılmaktadır.Bu konuda belirtmek isterim ki ; şirketimiz için böyle bir olumsuz durum söz konusu değildir. Uyum Gıda olarak faaliyetlerimizi etkin bir şekilde artırarak sürdürmekteyiz, buna ek olarak Makro Market A.Ş ile yapmış olduğu stratejik ortaklık ile büyüme ve gelişme yolunda çok büyük bir adım atılmıştır.
Uyum ve Makro , süpermarket konseptleri göz önüne alındığında,mağaza sayısı bazında toplam 230 mağaza ile Migros – Tansaş markasının hemen ardından Türkiye’nin ikinci en büyük zincirini oluşturmuş durumdadır. Oluşan bu büyük ortaklıkta , şu anda yapılanma faaliyetleri devam ettirilmekte olup, şirketin mümkün olan en kısa zamanda karlı ve verimli bir yapıya kavuşturulması hedeflenmektedir.
Makro A.Ş. nin İstanbul mağazalarının ve tesislerin devri ardından toplamda 62 mağazaya ulaşan Uyum, önümüzdeki günlerde açacağı yeni mağazalar ile şube sayısını arttırmayı planlamaktadır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2013 00:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

sadece yüzde 47 sini aldıgında kıllanmısdım ben zaten. neden yüzde 51 ini almadı diye ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2013 14:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

kamil yazdı:
akrep07 yazdı:
elektrik380 yazdı:

Akrep, psikolojik olarak seni rahatlatır mı bilmem ama 18.02.2013 de uyumdan aşağıdaki mail geldi. Ama yine düşmeye devam ediyor. Mutlaka bir gün olması gerektiği yere çıkacaktır. Bizlerin tek yapması gerekenin biraz daha sabretmek olduğunu düşünüyorum.

Ortağımız olarak şirketimize vermiş olduğunuz desteğe teşekkür ederim. Mailinizde belirttiğiniz gibi Şirketimizin batması vb gibi dedikodular bulunmakta ve hisseye karşı güvensizlik oluşturulmaya çalışılmaktadır.Bu konuda belirtmek isterim ki ; şirketimiz için böyle bir olumsuz durum söz konusu değildir. Uyum Gıda olarak faaliyetlerimizi etkin bir şekilde artırarak sürdürmekteyiz, buna ek olarak Makro Market A.Ş ile yapmış olduğu stratejik ortaklık ile büyüme ve gelişme yolunda çok büyük bir adım atılmıştır.
Uyum ve Makro , süpermarket konseptleri göz önüne alındığında,mağaza sayısı bazında toplam 230 mağaza ile Migros – Tansaş markasının hemen ardından Türkiye’nin ikinci en büyük zincirini oluşturmuş durumdadır. Oluşan bu büyük ortaklıkta , şu anda yapılanma faaliyetleri devam ettirilmekte olup, şirketin mümkün olan en kısa zamanda karlı ve verimli bir yapıya kavuşturulması hedeflenmektedir.
Makro A.Ş. nin İstanbul mağazalarının ve tesislerin devri ardından toplamda 62 mağazaya ulaşan Uyum, önümüzdeki günlerde açacağı yeni mağazalar ile şube sayısını arttırmayı planlamaktadır.

Yoğurdum Ekşi diyecek değil ya !
(YTD)

En son HaKaNs tarafından 22 Nis 2013 15:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2013 14:35 
Kullanıcı avatarı

YEŞİL: Dolar TL GRİ: DAX SARI : DOW MAVİ IMKB LACİVERT: ALTIN Gram
Resim

En son HaKaNs tarafından 22 Nis 2013 15:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 14:12 
Kullanıcı avatarı

daha nereyekadar düşüreceksiniz bukadar zarar edilirmi bir hisse senedinde günah sizin yaptığınız mubarek gün haksızlık bu nerede bu spk dur demiyecekmi

En son akrep07 tarafından 21 Şub 2013 19:54 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 18:40 
Kullanıcı avatarı

Web siteleri bile hacklenmiş, hakkımızda linki vb hacklenmiş.
Bende webde gördüklerimi duyduklarımı yazıyorum. Fazlasını bilmiyorum.
( yatırım tavsiyesi değildir)
DÜZELTME: Ben konu uzamadan ve yanlış algıya sebep vermeden düzelttim. Lütfen alıntı yapan arkadaşlar da düzeltsinler.
ÖNEMLİ NOT: Senet hakkında duyduklarım arkadaşların telefonla arayıp uyarmalarından edindiğim tüyolardır sabah sat onu düşecek dediler dinlemedim, battı, kapandı falan dediler dinlemedim, daha ne kadar düşer dedim ancak sonuçta biraz daha düştü. Burada bundan sonra duyumlarımı paylaşmıyacağım.
Senet hakkında gördüklerim ise Kap a düşen haberlerin tutarlılığı grafiği ve web siteleri hakkında bir yazı idi sabah baktığımda hacklenmişti ekran görüntüsünü çektim, ancak şu saatlerde düzeltilmiş. Bu olumlu.

En son HaKaNs tarafından 21 Şub 2013 20:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.