Zaman: 21 Eki 2017 06:01

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: UYUM - Uyum Gıda Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 19:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

HaKaNs yazdı:
O kadar bela okudunuz, sonunda olan oldu.
Uyum'un tahtası süresiz kapatılabilir deniyor. Bu nedenle haberi duyanlar satışa geçiyorlarmış.
Web siteleri bile hacklenmiş, hakkımızda linki vb hacklenmiş.
Yarın yoğun bir satış dalgası gelebilir deniyor. Bende webde gördüklerimi duyduklarımı yazıyorum. Fazlasını bilmiyorum.
( yatırım tavsiyesi değildir)
Kendi adıma söylüyorum.
PES.

çok iddialı yazıyorsun millet bukadar zarardayken... şu yaptğın suçtur. hiç bir dayanağı olmayan bir iddiayı gündeme getiriyorsun. nerde okuduysan link ver ozaman... yarın biri gitse mesela ben savcılığa hakkında suç duyurusunda bulunsa sence sen bu yazdıklarından ceza alırmısın...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 19:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

çok iddialı yazıyorsun millet bukadar zarardayken... şu yaptğın suçtur. hiç bir dayanağı olmayan bir iddiayı gündeme getiriyorsun. nerde okuduysan link ver ozaman... yarın biri gitse mesela ben savcılığa hakkında suç duyurusunda bulunsa sence sen bu yazdıklarından ceza alırmısın...[/quote]

Ben de 2.31 maliyetle bekliyorum. Sinirlerimin biraz ayarı kaçmış kusura bakmayın. Siz değerli arkadaşları üzmek istemem. Benim zararım kendime göre çok fazla. Ancak kalkıp şirkete dava falan açacak değilim.
Burada Öyle haberler yazıldı ki ben de etkilendim ve alış yaptım ancak kimseyi suçlamadım. Burası borsa, her tür riski alan geliyor.
Zaten ısrarla yatırım tavsiyesi olmadığını belirten biriyimdir.
DÜZELTME: Ben konu uzamadan ve yanlış algıya sebep vermeden düzelttim. Lütfen alıntı yapan arkadaşlar da düzeltsinler
Saygılar Sevgiler.
İnşallah yarın yükselir.

En son HaKaNs tarafından 21 Şub 2013 20:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 19:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

creative yazdı:
Hakan kardesim ben pek bu tip yorum yapmam ama bi kac gundur UYUM ile ilgili yazilarini okuyorumda sanki pazarlamaya calisir gibi bi halin var ama bence bukadar ugrasma eger pazarlamacisi degilsen ha oyle isen emin ol yatirimci arastirmadan ziplamaz hisseye bence UYUM ici bos bir firma tutanin elinde kalmis diblere gelmis mali tablolarini duzeltemessede asagi dogru gidicek bir firma. YTD.

Gönderilme zamanı: 19 Ara 2012 18:25
NOKTA.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 20:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

ben yazdığım belaları iptal ettim hadi uyum ve makro sıra sizde adamgibi hissenizi yukarı taşıyın vatandaş bunalım geçiriyor allah rızası için acıyın yatırımcıya

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 22:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

Resim
Resim
Resim
Resim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2013 18:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

SAYIN SELİM IŞIKLAR ZAMAN GAZETESİ SON EKONOMİ YORUM KÖŞESİNDE; SON ZAMAN İMKB,DE OLUP BİTEN AKIL ALMAZ İŞLERİN DÖNDÜĞÜNÜ; NASILDA GÜZEL İFADELERLE ÖZETLİYOR... KY NASILDA TÜRLÜ DÜMENLERLE ALDATILIP ZARARA UĞRATILIYOR... LİNKE TIKLAYINIZ LÜTFEN

http://www.zaman.com.tr/selim-isiklar/k ... 57393.html

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2013 18:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

KY;nın tek dostu var; o da cumartesi ve pazar tatilleri... eğer bu iki günde olmazsa sonucu bir düşünün:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2013 21:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

önder mutlu bulut yönetimden istifa etmiş bu şirkette birşeyler dönüyor belliydi zaten hisse bugün yukarı gitti

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2013 12:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Endüstri Mühendisliği

ya arkadaş şu 1.77 'yi bir geçse gerisi gelecekte bir türlü geçemiyor. 3 kez denedi hep burdan döndü. bugün de aynı şey oldu. sağlam direnç var burda...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2013 18:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Emlakçılık

mumo406 yazdı:
ya arkadaş şu 1.77 'yi bir geçse gerisi gelecekte bir türlü geçemiyor. 3 kez denedi hep burdan döndü. bugün de aynı şey oldu. sağlam direnç var burda...

Kırdıs onunda :)) Umarım kalır ....

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.