Zaman: 02 Eyl 2014 23:14

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: UYUM - Uyum Gıda Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 19:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

ben yazdığım belaları iptal ettim hadi uyum ve makro sıra sizde adamgibi hissenizi yukarı taşıyın vatandaş bunalım geçiriyor allah rızası için acıyın yatırımcıya

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 19:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Grafik Dizayn

HaKaNs yazdı:
çok iddialı yazıyorsun millet bukadar zarardayken... şu yaptğın suçtur. hiç bir dayanağı olmayan bir iddiayı gündeme getiriyorsun. nerde okuduysan link ver ozaman... yarın biri gitse mesela ben savcılığa hakkında suç duyurusunda bulunsa sence sen bu yazdıklarından ceza alırmısın...

Ben de 2.31 maliyetle bekliyorum. Sinirlerimin biraz ayarı kaçmış kusura bakmayın. Siz değerli arkadaşları üzmek istemem. Benim zararım kendime göre çok fazla. Ancak kalkıp şirkete dava falan açacak değilim.
Burada Öyle haberler yazıldı ki ben de etkilendim ve alış yaptım ancak kimseyi suçlamadım. Burası borsa, her tür riski alan geliyor.
Zaten ısrarla yatırım tavsiyesi olmadığını belirten biriyimdir.
DÜZELTME: Ben konu uzamadan ve yanlış algıya sebep vermeden düzelttim. Lütfen alıntı yapan arkadaşlar da düzeltsinler
Saygılar Sevgiler.
İnşallah yarın yükselir.[/quote]

YAZDIKLARINI BELKİ ÇOĞU KİMSE YER AMA ****** ASLA...

HERŞEYİ DÜZENLİ OLARAK YAZARKEN BU KADAR ÖNEMLİ BİRŞEYİ GÖZÜNDEN KAÇIRARAK BİLİNÇSİZ ŞEKİLDE YAZMAN MADUR OLMUŞ PERİŞANLIK ÇEKEN YATIRIMCI DÜŞÜNÜLDÜĞÜNDE AFFEDİLİR BİR DURUM DEĞİLDİR.

BUNU HERKES YİYEBİLİR AMA BİR TEKNİKCİ ASLA YEMEZ...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2013 21:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

Resim
Resim
Resim
Resim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2013 17:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

SAYIN SELİM IŞIKLAR ZAMAN GAZETESİ SON EKONOMİ YORUM KÖŞESİNDE; SON ZAMAN İMKB,DE OLUP BİTEN AKIL ALMAZ İŞLERİN DÖNDÜĞÜNÜ; NASILDA GÜZEL İFADELERLE ÖZETLİYOR... KY NASILDA TÜRLÜ DÜMENLERLE ALDATILIP ZARARA UĞRATILIYOR... LİNKE TIKLAYINIZ LÜTFEN

http://www.zaman.com.tr/selim-isiklar/k ... 57393.html

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2013 17:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

KY;nın tek dostu var; o da cumartesi ve pazar tatilleri... eğer bu iki günde olmazsa sonucu bir düşünün:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2013 20:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

önder mutlu bulut yönetimden istifa etmiş bu şirkette birşeyler dönüyor belliydi zaten hisse bugün yukarı gitti

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2013 11:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Emlakçılık

ya arkadaş şu 1.77 'yi bir geçse gerisi gelecekte bir türlü geçemiyor. 3 kez denedi hep burdan döndü. bugün de aynı şey oldu. sağlam direnç var burda...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2013 17:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Emlakçılık

mumo406 yazdı:
ya arkadaş şu 1.77 'yi bir geçse gerisi gelecekte bir türlü geçemiyor. 3 kez denedi hep burdan döndü. bugün de aynı şey oldu. sağlam direnç var burda...

Kırdıs onunda :)) Umarım kalır ....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 May 2013 09:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

UYUM Gıda (UYUM, hızlı tüketim ürünleri perakendecisi, $60 milyon PD), Şirket’in sahibi olduğu gayrimenkullerin satışı için teklif alınmasına ve alınan tekliflerin uygun olması halinde satışlarının yapılmasına karar vermiştir. Uyum Gıda’nın bu kararının şirketin operasyonel, finansal ve dolayısıyla hisse performansını olumlu yönde etkilemesini beklemekteyiz. Gayrmenkullerin satışı ile Uyum Gıda finansal borçlarını azaltabilecek, verimliliğini ve karlılığını artırabilecektir. Uyum Gıda’nın 1ç13 sonu mali tablolarında satılmaya hazır 20 milyon TL değerinde gayrimenkulu bulunmaktadır. Şirket’in maddi duran varlıklarında, ayrıca 21 milyon TL değerinde gayrimenkulleri de bulunmakıtadır. Bunlara ek olarak, şirketin henüz tapu kaydı yapılmamış 10 milyon TL değerinde gayrimenkulu de bulunmaktadır. Bu kararla Uyum Gıda’nın sahip olduğu tüm gayrimekulleri satışa konu olabilecektir. Şirket, örneğin 40 milyon TL değerde gayrimenkullerini satabildiği takdirde, 1ç13 sonu itibariyle 32 milyon TL olan net borcunu kapatabilecektir. Uyum Gıda, 1ç13’te faaliyet karlılığında da pozitif rakalar elde etmiş, %2.5 FAVÖK marjı ile pozitif FAVÖK yaratabilmiştir. Gayrimenkul satışlarının da gerçekleşmesiyle, şirketin piyasa çarpanlarında belirgin bir iyileşme gözlemlenebilecektir.

Zamanı Geldi mi Uyumun ytd......

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 May 2013 11:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

semmpati yazdı:
UYUM Gıda (UYUM, hızlı tüketim ürünleri perakendecisi, $60 milyon PD), Şirket’in sahibi olduğu gayrimenkullerin satışı için teklif alınmasına ve alınan tekliflerin uygun olması halinde satışlarının yapılmasına karar vermiştir. Uyum Gıda’nın bu kararının şirketin operasyonel, finansal ve dolayısıyla hisse performansını olumlu yönde etkilemesini beklemekteyiz. Gayrmenkullerin satışı ile Uyum Gıda finansal borçlarını azaltabilecek, verimliliğini ve karlılığını artırabilecektir. Uyum Gıda’nın 1ç13 sonu mali tablolarında satılmaya hazır 20 milyon TL değerinde gayrimenkulu bulunmaktadır. Şirket’in maddi duran varlıklarında, ayrıca 21 milyon TL değerinde gayrimenkulleri de bulunmakıtadır. Bunlara ek olarak, şirketin henüz tapu kaydı yapılmamış 10 milyon TL değerinde gayrimenkulu de bulunmaktadır. Bu kararla Uyum Gıda’nın sahip olduğu tüm gayrimekulleri satışa konu olabilecektir. Şirket, örneğin 40 milyon TL değerde gayrimenkullerini satabildiği takdirde, 1ç13 sonu itibariyle 32 milyon TL olan net borcunu kapatabilecektir. Uyum Gıda, 1ç13’te faaliyet karlılığında da pozitif rakalar elde etmiş, %2.5 FAVÖK marjı ile pozitif FAVÖK yaratabilmiştir. Gayrimenkul satışlarının da gerçekleşmesiyle, şirketin piyasa çarpanlarında belirgin bir iyileşme gözlemlenebilecektir.

Zamanı Geldi mi Uyumun ytd......

uyum habere olumlu tepki verdi bakalım devamı gelecek mi ?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.