Zaman: 21 Eyl 2017 04:23

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: UZERB - Uzertaş Boya Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Eyl 2012 21:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

muratuzunalioglu yazdı:
2.99 dan biraz daha aldım .ytd

sayın muratuzunalioğlu arkadaşım sakın yanlış anlama ama çok merak ettim yazılarında sanki çok heyecanlıymışsın gibi yazıyorsun ne zamandır borsa ile uğraşıyorsun sakıncası yoksa tabi saygılar sunarım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2012 14:09 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

asi yazdı:
muratuzunalioglu yazdı:
2.99 dan biraz daha aldım .ytd

sayın muratuzunalioğlu arkadaşım sakın yanlış anlama ama çok merak ettim yazılarında sanki çok heyecanlıymışsın gibi yazıyorsun ne zamandır borsa ile uğraşıyorsun sakıncası yoksa tabi saygılar sunarım

bu kağıda inandığım için cümlelerime heyecanıne oldu kiımış.sonuçta sip kağıdı ya tavan ya taban gidiyor.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2012 10:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

tavan açtı bu kağıdı dün alacaktım fakat t2 nedir serbestten alayım dedım ama alamıyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2012 12:34 
Kullanıcı avatarı

Bunlar şereffffsizzzzz. 1 saniyede tavan 1 saniyede taban...... Soyunuz sopunuz kurusun. Sizin leşinizi toprak bile kabul etmezzzzz. Mübarek cuma saati. İnşaalah bedduam tutar da milleti soymanın bedelini iki cihanda ödersiniz...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Eyl 2012 15:15 
Kullanıcı avatarı

akademisyen10 yazdı:
Bunlar şereffffsizzzzz. 1 saniyede tavan 1 saniyede taban...... Soyunuz sopunuz kurusun. Sizin leşinizi toprak bile kabul etmezzzzz. Mübarek cuma saati. İnşaalah bedduam tutar da milleti soymanın bedelini iki cihanda ödersiniz...

kardeş yardıma geldim 2.70 den ve 2.80 den aldım.tahtayı 3.00 kapatmaya çalışacağım.tabi spek izin veririse.ytd

2.88 e kadar götürebildim.fazla satıcı yoktu.ama sanırım tek alıcıda bendim kağıtta.kağıt ile ilgili şahsi görüşüm hala olumlu.diğer sip kağıtlarına göre farklı bir kağıt.firması boya sektöründe farklı bir şirket.inşallah değerini bulacak bu hisse.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Eyl 2012 12:19 
Kullanıcı avatarı

pazartesi tabana alış yazıp destek atmaya devam edeceğim.çünkü ucuz olduğuna inanıyorum.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2012 19:09 
Kullanıcı avatarı

bugün 2.90 kapatmayı başardık .yükseliş yakın inşallah.kendimden çok akademisyen için istiyorum.onun maliyeti yüksek ....ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2012 13:38 
Kullanıcı avatarı

muratuzunalioglu yazdı:
bugün 2.90 kapatmayı başardık .yükseliş yakın inşallah.kendimden çok akademisyen için istiyorum.onun maliyeti yüksek ....ytd

Teşekkür ederim kardeşim. Ama hiç yüklecekmiş gibi durmuyor. Bakalım genel kurul tarihi yaklaşınca ne tepki verecek?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2012 20:52 
Kullanıcı avatarı

akademisyen10 yazdı:
muratuzunalioglu yazdı:

Teşekkür ederim kardeşim. Ama hiç yüklecekmiş gibi durmuyor. Bakalım genel kurul tarihi yaklaşınca ne tepki verecek?

bugün satıcılar azaldı gibi.kapanış 2.90 dan oldu.yukarı hareket başlasın artık.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Eyl 2012 10:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

Biri bana bu hisseyi açıklayabilirmi neden sürekli seansı kapalı bu hissenin gün içinde nezaman açılıyor nekadar süre işlem görüyor.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.