Zaman: 29 Mar 2017 18:04

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

boğa hocam süpersin tam nokta atış bende şimdi 1.70 den girdim son durum için nedersin hocam 1.75 oldu.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:18 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

carlos0101 yazdı:
MRB. BOĞA_34 HOCAM,Kusura bakmayınız bunu 2 hocaya daha sordum ama denize düşen balığa sarılır hesabı oldu biraz da,bayağı bir zarardayım ve bunu tek kağıtta bulunarak 1-1.5 aygibi bir sürede çıkarmak niyetindeyim ama cahilliğimden ne hisse ne analiz anlamam bilmem.
hangi kağıda girdiysem zarar ettim.para eridi neredeyse %40 zararım var.
bana bir yol yordam gösterirmisiniz.kasım ayına kadar bir kağıtta kalabilirim,sabredeceğim..
bir kağıt verin,dileyin benden ne dilerseniz,yoksa mahvoldum,olan da bitecek bu saçmasalak hamlelerimden ötürü..niyetim hocalar hisse verecek ben denetleyip giricem değil asla.direkt dalacam o derece sıkıştıne oldu ki,zararımı çıkartayım sadece.sorduğum 3 kişiyede güvenim var.sizi eskiden beri takip ederim,ama fazla yazmak gibi huyum yoktur sadece..yardımlarınızı bekliyorum.(tabii ki ytd.)saygılarımla..

Dostum garip bir istekte bulunuyorsun ama ben yinede yardımcı olmaya çalşayım..
YAZIC hissesinin grafiği mükemmel en geç 1 hafta haraketlenmesi gerek.. 12,75 gecildiğinde hareketıne başlar ve % 20 verir soınrasında ise % 40 potansiyeli var eger beklersen..

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ŞAHSİ GÖRÜŞÜMDÜR..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:20 
Kullanıcı avatarı

hocam verelimmi 5 kademe kar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:22 
Kullanıcı avatarı

polen yazdı:
hocam verelimmi 5 kademe kar.

Karışmam dostum siz bilirsiniz.. 1,76 direnç noktası orayaı tek seferde gececvek mi görecez...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:25 
Kullanıcı avatarı

hocam direnç dedinizde kağıt tavandan işlem görüyo bugün tavan kapatırsa yarın daha yukarılara atabilir ikinci direnç neresi hocam.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:29 
Kullanıcı avatarı

polen yazdı:
hocam direnç dedinizde kağıt tavandan işlem görüyo bugün tavan kapatırsa yarın daha yukarılara atabilir ikinci direnç neresi hocam.

Hisse normalde destekte alınır dirençte satılır..
Hisse eğer 1,76 geldiyse satacaksın ta ki 1,76 yı geçip o noktayı destek yapana kadar..
Bir direnç noıktası gecilir ve üstünde 2 gün kalınırsa o nokta artık destekdir..
Sizede tavsiyem 1,76 dan satıp o noktayı gectıkten sonra alın..

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSIYESİ OLAMAZ...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:32 
Kullanıcı avatarı

Boga__34 yazdı:
polen yazdı:

Hisse normalde destekte alınır dirençte satılır..
Hisse eğer 1,76 geldiyse satacaksın ta ki 1,76 yı geçip o noktayı destek yapana kadar..
Bir direnç noıktası gecilir ve üstünde 2 gün kalınırsa o nokta artık destekdir..
Sizede tavsiyem 1,76 dan satıp o noktayı gectıkten sonra alın..

çok teşekkürlr hocam ellerinize sağlık ama treni kaçırdık kağıt geri geldi.

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSIYESİ OLAMAZ...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:36 
Kullanıcı avatarı
Konum: Ümit en son kötülüktür. Çünkü işkenceyi uzatır.''Nietzsche''
Meslek: Makina Mühendisliği

Boga__34 yazdı:
carlos0101 yazdı:
MRB. BOĞA_34 HOCAM,Kusura bakmayınız bunu 2 hocaya daha sordum ama denize düşen balığa sarılır hesabı oldu biraz da,bayağı bir zarardayım ve bunu tek kağıtta bulunarak 1-1.5 aygibi bir sürede çıkarmak niyetindeyim ama cahilliğimden ne hisse ne analiz anlamam bilmem.
hangi kağıda girdiysem zarar ettim.para eridi neredeyse %40 zararım var.
bana bir yol yordam gösterirmisiniz.kasım ayına kadar bir kağıtta kalabilirim,sabredeceğim..
bir kağıt verin,dileyin benden ne dilerseniz,yoksa mahvoldum,olan da bitecek bu saçmasalak hamlelerimden ötürü..niyetim hocalar hisse verecek ben denetleyip giricem değil asla.direkt dalacam o derece sıkıştıne oldu ki,zararımı çıkartayım sadece.sorduğum 3 kişiyede güvenim var.sizi eskiden beri takip ederim,ama fazla yazmak gibi huyum yoktur sadece..yardımlarınızı bekliyorum.(tabii ki ytd.)saygılarımla..

Dostum garip bir istekte bulunuyorsun ama ben yinede yardımcı olmaya çalşayım..
YAZIC hissesinin grafiği mükemmel en geç 1 hafta haraketlenmesi gerek.. 12,75 gecildiğinde hareketıne başlar ve % 20 verir soınrasında ise % 40 potansiyeli var eger beklersen..

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR ŞAHSİ GÖRÜŞÜMDÜR..

valla hocam inanın hayatımda böyle bir istekte bulunmadım,iyi niyetli biri olduğunuzu tahmin ediyordum,ilgi-alakanız için teşekkürler.değerlendireceğim.saygılar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:52 
Kullanıcı avatarı

boğa hocam bana da yardımcı olursanız sevinirim teknik bilmem hocam daha face de istekte bulunmuştm bana ne önerirsiniz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ağu 2012 16:55 
Kullanıcı avatarı

hocam burdan verimmi...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.