Zaman: 19 Oca 2017 22:07

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: VANGD - Van Et Gıda San. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Eyl 2011 16:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Şirkete kimsenin güveni yok sanırım başlığı bile 1 ay sonra açıldı. Bende hissesi yok sadece bir konuya dikkat çekmek istedim. Zamanında milletin canını çok yakmışlar. YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Eyl 2011 23:52 
Meslek: Otel İşletmeciliği

Yönetici arkadaşlara, hisse sayfasını açmalarından dolayı çok teşekkür ederim. Ben bir miktar aldım bu hisse senedinden. METYO nun kendinde çok fazla hisse var. Halka arz da yeteri kadar satış yapamadılar. Bu nedenle ara ara yükseltip tabanı yaymak isteyecekler düşüncesiyle bir miktar aldım. Nitekim cuma günü 1.68 leri gören hisse, birilerinin yogun talebi karşısında 1.95 lere kadar geri çıkartıldı. Borsaya 2.01 TL ile girmişlerdi. Sanırım bir kaç zıplaması olacak..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2011 00:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

tahmınımce ıyı bır sıcrama yapması kuvvetle muhtemel.ama bu kagıt sanırım bıkac hafta once bır kez tavan cektı ama hemen sonra cok dusup aynı sevıyelerıne geldı yanı sureklılık yapmadı.ama bu ara endekste kotu ne kadar ıyıı bır sıcrama yapabılırkı,cunku ekonomı ıyı ısaretler vermıyo.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Eyl 2011 15:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

ben vanetı gun içi takıp edıyorum metrodan yedıgım kazıgın buyuklugu o kdar çookkııı acısını unutmak mumkun değil.arkadaşlar bu kağıt değil poker oyunu.anında tabana kılıtlıyolar..mepetı kullanarak vanetı halka arz ettılerr..mepet 5.50 den halka aççıldı.krız falan dınlemeden hiç duşmedı aksıne 8 lere taşındı bu arada metro 1.30 lardan .65 lere geldı.herkes vanet 2.01 den açılır 3 üzerıne hemen gider diye atladı ama adamlar ters köşe yaptı vanetı sldılar mılletın kucağına hemen gidip .65 ten metroları aldılar ve 1 in uzerıne çıkardılar.metro grubunun hareket mantığını söleyım nerden alırsan al zarar yazdırır.(mepet krız gunu taban açıldı herkes verdı hemen tavana kılıtledılr ve bır kısmı 8 lerden halka açılacak o yuzde tututyolr oralardayıyosa burdan alın dıolar artık)..adamlar kağıdı yuzde 50 düşürüp sonra oralarda 3/8 ay tutup sonra aldığınız fiyatlara yaklaştırıp eşşeği bulmaya yakın herkes satar kaçar sonra aylar gecer unutulur çıkmaya başlar korkudan gıremez mıllet en tepe nokatsın ageldığı zaman dahada katlayacak derler yalan haberler çıkarılır mıllet atlar patron malı verır arkadan bedellı çakar ooohhhhhh acıya bak acıyaaaa...vanete dıkkat edin bence 1.3 sevıyerı gorup mıllet kaçmadan hareket etmezz hareket dediğimde 1.3 lerden 2 lere gelır yanı arz fiyatına aldığınız anda duşururler benden tavsıyyee gidin guçlu firmalara hele hele gunluk alsatla asla oynayamazsınızz kağıt cuma gunu satım iptallerıyle yukarı çıktı alım gelmedı yanııı...emır iptallerı ile kağıdı tabandan kurtarmışlarr

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eyl 2011 18:37 
Kullanıcı avatarı

saolsun benı utandırma bugunde taban yedı nedenı yokk sadece keyıften bunların kazanma seklı tamamen sömurge..pazartesı 1.80 goruru sonra tekrar 1.50 denemesı 1 lira olmadan rahatlamaz bunlarr sakın taban dıye alımlr yapmayın kaybedersınızzz cığerını bılıom bunları 1.30dan sonra alım serbestt bekletın çıksa bıle gelecek gerı rahat olunn sabır

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2011 00:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

arkadasin yorumuna hak vermemek elde degil benim gibi 90 ve ustu maliyetlenen herkes elinden cikardi bence tabani bozmasi bile guven vermedi ptesi tavan bile olsa pek kimsenin atlayacagini sanmam isterse 5 taban yapar isterse 5 tavan

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2011 18:42 
Kullanıcı avatarı

pazartesı ne tavanı.adamların taktıgı bu işte.bir tabandan sonra tavan yaptılar bır tabandan sonra 5 kademe kaldırdılar mıllet tabanı gordugu gıbı atlıyor adamlar halka arzz yapıyor uyanın mıllet çokmu zekı sanıyosunuz kendınızıı.ben metroda darbeyı yedım akıllı olun bu kağıtta ortalamanız mlıyet acısından 1.20 olmadıkça kar yapamassınızzz...bunlar taban yazıpp dıkkat cekıolar ve bızım ınsan hemeh atlııyor taban yedı ya ucuz bu kağıdın değerı 1 liraaaa...bu sozume gelırsınız adamlar boşuna sızlere gıt formu doldurtmadı batarsanız ağlamayın dedilerr..kağıt ite kaka ite kaka 1 lira görecek..anlık tAKIP EDEN BIRKAÇ KADEME AL SAT YAPANLAR OYNASIN AMA YATIRIMCIYIM DIYENLER SAKIN BULAŞMASIN METRO TOPIKLERINE BAKIN INSANLAR 3 YILDIR ZARARLA BEKLIYOR ÇIKAMIYOR GECEN ZAMAN STRES SINIR ZARAR SIZE BANA KAR KALAN O YUZDEN BU KADAR UCUZ KAĞITT VARKEN SAKIN AÇGÖZLU OLUP BU KAĞIDA BULAŞMAYINN NEMI OLUR YAKLAŞIK 2 YILLIK BAĞIMLI OLURSUNUZ 2 YIL SONRADA BELKI KAYBETTIGINIZ YERE GELIIRRR..
Bırılerıde kurbanı beklıyor bu kurum arkadaşlar çıkıp kurbanlık tosun satmayacak.et fıyatlarındakı artış malıyetıde artırıyor.bunların kendı besı çıftlığı yok bakın anlaşmalarla dışarıdan et alıyolar onu karıştırıyorsunuz..benden demesı malıyetı 1.20 olan enazından yıllarcaparasını kurtarmak ıcın beklemez ama gıdın başka kağıda benmıı nıye burdayım dersenız metrodan yedıgımın acısını başkaları cekmesın dıye ıkaz edıyom saygılarr

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2011 23:28 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Elektirik / Elektronik Mühendisliği

poma22 yazdı:
pazartesı ne tavanı.adamların taktıgı bu işte.bir tabandan sonra tavan yaptılar bır tabandan sonra 5 kademe kaldırdılar mıllet tabanı gordugu gıbı atlıyor adamlar halka arzz yapıyor uyanın mıllet çokmu zekı sanıyosunuz kendınızıı.ben metroda darbeyı yedım akıllı olun bu kağıtta ortalamanız mlıyet acısından 1.20 olmadıkça kar yapamassınızzz...bunlar taban yazıpp dıkkat cekıolar ve bızım ınsan hemeh atlııyor taban yedı ya ucuz bu kağıdın değerı 1 liraaaa...bu sozume gelırsınız adamlar boşuna sızlere gıt formu doldurtmadı batarsanız ağlamayın dedilerr..kağıt ite kaka ite kaka 1 lira görecek..anlık tAKIP EDEN BIRKAÇ KADEME AL SAT YAPANLAR OYNASIN AMA YATIRIMCIYIM DIYENLER SAKIN BULAŞMASIN METRO TOPIKLERINE BAKIN INSANLAR 3 YILDIR ZARARLA BEKLIYOR ÇIKAMIYOR GECEN ZAMAN STRES SINIR ZARAR SIZE BANA KAR KALAN O YUZDEN BU KADAR UCUZ KAĞITT VARKEN SAKIN AÇGÖZLU OLUP BU KAĞIDA BULAŞMAYINN NEMI OLUR YAKLAŞIK 2 YILLIK BAĞIMLI OLURSUNUZ 2 YIL SONRADA BELKI KAYBETTIGINIZ YERE GELIIRRR..
Bırılerıde kurbanı beklıyor bu kurum arkadaşlar çıkıp kurbanlık tosun satmayacak.et fıyatlarındakı artış malıyetıde artırıyor.bunların kendı besı çıftlığı yok bakın anlaşmalarla dışarıdan et alıyolar onu karıştırıyorsunuz..benden demesı malıyetı 1.20 olan enazından yıllarcaparasını kurtarmak ıcın beklemez ama gıdın başka kağıda benmıı nıye burdayım dersenız metrodan yedıgımın acısını başkaları cekmesın dıye ıkaz edıyom saygılarr

ARKADAŞLAR DİKKATLİ OLALIM ADAM YEM ATIYOR 1000 TANE ALIM YAPMIŞ 50BİN ALMIŞ 90 BİN ALMIŞ KAP GÖNDERMİŞ BU YEM OLABİLİR[ DİKKAT GALİP VAR]

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2011 11:05 
Kullanıcı avatarı

patron çakmış elındekı tum malı halka arz bıttı bekleyın durun artıkk neyse bıkaç taban daha cekerler mıllet sattsın dıye patron olmayınca kağııt boşş kalırr boşş

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2011 12:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Sevgili arkadaşlar bu kağıt piayasada dolaşan hisse sayısı yönünden sığ bir spek kağıdı.5.800.000 lot. yani 6-7 milyar bir sermaye ile aynı idgyo veya hatek gibi adamın keyfine kalmış bir şey, heran uçurabilirler.Size tavsiyem böyle kağıtlardan yüklü alıne oldu kiın.alacaksanız ufak alın.Hisse sayısı az olduğundan spekçe takibi kolay ve yapılan alımlara göre hareketi kolay bir kağıt.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 77  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.