Zaman: 25 Tem 2017 17:36

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: VESTL- Vestel Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2009 04:37 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : VESTL

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Vestel Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.
Faaliyet Alanı : Renkli Televizyon, Lcd-Tft TV, Monitör İmalatı Ve Satışı
Sektör : Metal Eşya, Makine ve Gereç Yapımı
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 18/05/1984
Halka Aç. Tarihi : 27.06.1990
İlk İşlem Tarihi : 27.06.1990

VESTEL hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır.
---------------------------------------------------------------------------------------------
YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeler "Yatırım Danismanlıgı" kapsamında değildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kişisel göruşlerine dayanmaktadir.Bu göruşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: Re: VESTEL
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Eki 2009 11:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

merhaba sefo19.gördüğüm kadarıyla vestel bugün hacim olarak yükselmekde ve alımlar var..bu küçük yükselişin devamı gelecektir kanaatindeyim.sizin fikriniz elbette ama bende olsa beklerdim.Saygılarımla

Mesaj Başlığı: Re: VESTEL
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Kas 2009 12:18 
Kullanıcı avatarı

Bende Vestelin orta vadede iyi bir yatırım olacağına inanıyorum... Dünya krizin den bu yana en az prim yapan hisse değerinin çok altında seyrediyor ...

Mesaj Başlığı: Re: VESTL - Vestel Elek.
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2009 01:20 
Kullanıcı avatarı

yased yazdı:
öncelikle herkeze hayırlı akşamlar bol kazançlar.arkadaşlar borsada daha yeniyim benim için yarına önerebileceğiniz hisseler varmıdır mesela vestel veya albrk olabilirmi?cevap ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

ozaman benden sana kişisel bir öngörü alıp almamak satıp satmamak kar zarar sana ait. UNYEC genel piyasa gerilemesinde taban yaptı ve 4,56dan hareketlenmeye başladı. bu fiyatlardan kaçırmadan alabilirsen 5in üzerinde çok kısa zamanda satabilirsin. ben alamadımçünkü elimdeki nakiti sngyo yatırdım sen sinpaş tirenini kaçırmasaydın daha iyi olurdu bugün %10 prim yaptı ama senin için çok geç bence unye çimentoyu değerlendir son karar senin Y.T. değildir

Mesaj Başlığı: vestel hisseleri..
Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Ara 2009 13:31 
Kullanıcı avatarı

merhaba arkadaşlar ben vestel aldım ama gidişatı kusunda kararsızım.. bana nasıl bir tavsiyede bulunursunuz?..

Mesaj Başlığı: VESTL-Vestel
Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Ara 2009 16:58 
Kullanıcı avatarı

Vestel 2.45 direncini kırdı 2.60 'a kadar gidebilir.

Yatırım-al-sat tavsiyesi değildir...

Mesaj Başlığı: Re: vestel hisseleri..
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2009 05:30 
Kullanıcı avatarı

ne kadar süreliğine ve kaçtan mal ettiğin çok önemli..vestel destek ve direnç degerlerini kolay kolay kıran bir kegıt degil.yani dibide tavanıda zor görüor..ama bu aralar 2.10 civarlarında yakalanır 2.40 lı fiyatlardan satılabilr..

Mesaj Başlığı: Re: vestel hisseleri..
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2009 10:25 
Kullanıcı avatarı

Günaydın. Dün vestel 2.45 seviyesini test etti ve kırdı 2.46 olarak eğer vestel 2.50 'yi geçerse yürür gider. Benim görüşüm geçeceği yönünde. Bugün gelen olumlu haberler yurtdışı önemli borsaların çıkışı bugünün iyi geçeceği hissine kaptırıyor beni.

Yatırım, al-sat tavsiyesi değildir..

Mesaj Başlığı: Re: VESTL-Vestel
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Oca 2010 23:34 
Kullanıcı avatarı

vestel yukarı çıkacak

Mesaj Başlığı: Re: VESTL-Vestel
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2010 01:35 
Kullanıcı avatarı

Vestel in uçacağını herkes aynı ağızdan söylemeye başladı... Umarım öyle olur. Ben de alacağım bugün....

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.