Zaman: 19 Oca 2017 11:41

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 179  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BIMEKS - Bilgi İşlem ve Dış Tic Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2011 14:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gıda Mühendisliği

Vedat Akgiray işin başında...

Valla ne desem kifayetsiz kalır..

Hayırlı olsun

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2011 15:43 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

peki alınırmı diğer birçok halka arz gibi işlem görmeye başlar başlamaz düşmesin yorumlarınız nedir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2011 15:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

bende üstadlardan bu arz ile ilgili olumlu olumsuz yorum bekliyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2011 00:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

alikarakaya yazdı:
bende üstadlardan bu arz ile ilgili olumlu olumsuz yorum bekliyorum.

aynen ben de beklemedeyim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2011 10:42 
Kullanıcı avatarı

alınırmı yorum varmı acaba....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2011 10:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Radyo Televizyon ve Sinema

Teknosa ve Vatanbilgisayar gibi çok agresif firmalar var.... Adana için konuşacak olursak... Sinek avladıklarını söyleyebilirim... Ben pek prim yapacağını düşünmüyorum.... Ayrıca şu an içinde bulunduğumuz dönem biraz karışık seyrediyor... Bence işlem görmeye başlayınca karar verilmesi gerekiyor... Ama halka arzdan karım olur diyorsanız, denemekten başka şansınız yok... YTD...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Nis 2011 15:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

bımeks

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2011 16:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Arkadaşlar daha önce ekgyo, kiler vs de oynanan oyunlar şimdide burada oynanıyor. Size hisse şu kadar olur bu kadar olur diye tavsiyede bulunmam. Fakat elinizdeki kağıdı zararına vermeyin. Ekgyo yuda , kileride 15 günden fazla süründürdüler. Diğer sitelerde bir kaç yorum gördüm ondan buraya yazma gereği hissettim. Zaten hissenin halka arz fiyatınında altına inmesi ky cının çok paniklediği ve elindekini zararına verdiğini gösteriyor. Tabi siz verirken birileride alttan topluyor. Düşünsenize 4,50 den halka arz olmuş bir hisse dün 4,40 ı gördü. Gerçekte bunun mümkün olmaması lazım. Ama endeksle birlikte öyle bir panik yaptırdılarki bir anda 4,40 dan milletin elindekini kapıverdiler. 4,40 dan zarına satan kişi fazla değil 1 gün beklese bugün belkide maliyetinden verecekti. Tekrarlıyorum size hisse çok yükselecek şu paraya gelecek demem, herkesin kendi düşüncesi. Ama malınız zararına kaptırmayın. Borsada ky nın tek silahı sabırdır, unutmayın. YTD...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2011 17:19 
Kullanıcı avatarı

Adamlar 4.50 ye millete sattıkları hisseleri, 4.45 den göz göre göre topluyor. Bizim millette bu fiyattan kuzu kuzu veriyor hisselerini. Artık ky cıyı çözmüşler, nasıl korkutup nasıl panikleteceklerini çok iyi biliyorlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Nis 2011 17:53 
Kullanıcı avatarı

4,49 dan bir kapanış oldu. Eğer ky nın paniği azalırsa kağıt burayı kendine taban edinecektir diye düşünüyorum. Arkadaşlar yukarıdada yazdığım gibi bu oyunlar daha önce ekgyo ve kilerdede oynandı. Şimdi milletin yere göğe sığdıramadığı ekgyo yu o zamanlar yerden yere vurdular. Size 5 dakikanızı ayırarak ekgyonun 114 üncü sayfasından itibaren yazdıklarımı biraz takip etmenizi istiyorum. Olayların gelişimi aynen şöyle ilk başta uçacak kaçacak denen kağıt 2.13 den 1,90 a çekilerek ky paniğe sevk edilmiştir. Kağıt burada 15 - 20 gün arası süründürülerek ky silkelenmiş ve yolculuğa ufak ufak başlamıştır. Kağıdın şu anda 2,95 olduğunu ve 3 ün üstünü gördüğünü belirtmeme gerek yok sanırım. Şimdi bimeksin ne kadar pirimleneceğini hiçbirimiz bilemeyiz. Ama 4,50 halka arz fiyatı önemli bir rakamdır. Herkez maliyetini düşünse bu kağıdın bu fiyatın altını görmesi imkansız Peki nasıl oluyorda görüyor? Panik. Dediğim gibi önce ekgyonun 114 üncü sayfasından başlayarak geçen diyaloglarımızı bir okuyun.118 inci sayfada biraz daha yoğun şekilde devam ediyor. Orda sadece insanların zararına hisse satmamaları ve paralarını canavarlara yedirmemeleri adına uğraştım. Burdada çabam aynı olacak. Ve İNŞALLAH burdada ekgyo da olduğu gibi bir kaç kişide olsa ALLAH razı olsun diyecek. İşte bu bana yeter...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 179  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.