Zaman: 21 Şub 2017 23:01

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BRISA - Brisa Lastik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Şub 2013 22:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

****** yazdı:
artiller yazdı:
sevgili ****** üstad...5.44 seviyesini stop-loss seviyesi olarak göstermiştin son yorumunda...dün 5.36 gördü..bu gün 5.32 görüp 5.40 tan kapandı.Her zamanki gibi tahminin yine 12' den vurdu...Yalnız 5.32 den sonra 5.40' a kadar yükselmesi(tabi hacim ne kadar bilmemekle birlikte) sanki yeniden yükseliş kanalına girecek gibi görünüyor ne dersin?Bu son düşüşle ilgili yorumunu alabilirmiyiz eğer müsaitsen...yani endeksten kaynaklanan genel düşüş dalgasının sonucumu yoksa Brisaya özgü bir geri çekilişmi sence? Teşekkürler ...

post1035128.html#p1035128

Sevgili ****** uzun zamandır görmeyince bu sayfaları bıraktığından endişe etmiştim....Yeni sayfanızdan haberim yoktu...Sayenizde haberim oldu...Çok güzel bir sayfa olmuş..elinize emeğinize sağlık...Her ne kadar vurkaççı olmasamda sayfanın ismide süper olmuş...Başarılar dilerim...Yeni sayfanın takipçisiyim haberiniz olsun....Tekrar başarılar, kolay gelsin...Diğer takipçilere de selamlar...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2013 19:58 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar bir haber filan varmı Kapta Temettü ile ilgili? Yarın için öngörüsü olan varmı?..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2013 20:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

artiller yazdı:
Arkadaşlar bir haber filan varmı Kapta Temettü ile ilgili? Yarın için öngörüsü olan varmı?..

inşallah diyoruz bakalıne oldu kiın ne olacak

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2013 18:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yazar

Resim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2013 19:49 
Kullanıcı avatarı

Sevgili Storm arkadaşım...Teknik konusunda ne kadar iyi olduğunu biliyoruz...Hiç boşuna mütevazi olma.Gerçekten hazırladığın grafiklerden tanıyoruz seni...Yalnız ne yazık ki çoğu arkadaşımız , bende dahil, binbir emekle harcadığın bu güzelim grafiklere sadece bakıyoruz...Çünkü buradaki küçük yatırımcıların çoğu bu grafikleri okuyamıyor...Senden ricamız; o kadar emek harcayıp hazırladığın bu güzelim grafiği biraz açarmısın...Yani az çok anlıyoruz ama biraz daha yorumlayıp, aydınlatman mümkünmü bizi...ne anlatıyor bu grafik bize...Vaktin varsa ve müsaitsen tabii..Kusura bakma kardeşim,çok şey istiyoruz belki senden ama bu forumda teknikten anlayan birkaç kişiden birisin.. gerçekten büyük sevaba girersin..şimdiden tüm Brisacılar adına teşekkür ederim...sağlıcakla kal...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2013 20:16 
Kullanıcı avatarı

Saygıdeğer dostum Artiller, senedimiz grafikte de görüldüğü gibi hergün bir kademe(sayı) yukarı gitmeye devam ediyor yani senet 5,24 e indiğinden beri yukarıya doğru hergün 5,34, 5,40, 5,42, 5,54, 5,48 lerden kapatmaya devam etti, sadece kapanışı bugün kötü yaptı. satıcılar ağır bastı. endeks aşağı inmez ise vede dünya piyasasında kötü bir fırtına piyasamıza etki etmez ise, tahminim 5,60, 5,70 lere hatta 5,80 lere kadar bir tırmanış deneyebilir, ordan biraz düzeltme yapıp 6,00 lara ve daha da ileri yol almasını umuyor vede bekliyorum, ayrıca bende bu senette varım. şu temettü kararı ve tarihi bir belli olsa beklenti umularaktan senet daha da çabuk yukarı ivme yapar diye düşünüyorum. gönül isterki hiç duraksamadan hergün yukarı kapanış yapsın ama hepimiz biliyoruzki bu senet ağır ve hantaldır, çabuk seri hareket eden bir senet değil yani, bunda olan sabırlı olması gerekir. bir anlamda tezcanlılara göre bir senet değil, çünkü en son 5,98 i gördü indi aşağı 5,20 leri falan gördü, ordan yukarı dönüş yapıp ağar ağar 5,78 leri gördü ordan tekrar 5,24 ü gördü, burdan yönü yukarı çevirip hergün yukarı çıkmaya devam ediyor, ama dediğim gibi endeks geri gelmez ve dünya ekonomisinde kötü bir hava dalgası bizim borsayı vurmaz ise korkmamıza gerek yok, ağar ağar yolumuzda gitmeye devam ediyoruz

ki zaten şu ana kadar ben bunu gördüm, karşıt fikri olan varsa buyursun çürütsün fikrimizi, galiba bu kadar yeterli umarım, bol kazançlar diliyorum, hoşçakalınız

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2013 20:51 
Kullanıcı avatarı

****** yazdı:
http://www.borsayorumu.com/teknik-analiz-ile-hisse-takibi-t5734-2670.html

Üstadım hoşgeldin, bi bakıyım mekanına

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2013 21:17 
Kullanıcı avatarı

Teşekkür ederim tüm arkadaşlar adına...Emeğine sağlık...Çok net olarak anladık...Hayırlı akşamlar diliyor tekrar teşekkür ediyorum...Saygı ve sevgiyle...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2013 21:18 
Kullanıcı avatarı

****** üstad sana da selam olsun...Hayırlı akşamlar diliyorum...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2013 21:21 
Kullanıcı avatarı

Sanada Hayırlı akşamlar Artiller dostum.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.