Zaman: 20 Oca 2018 15:57

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: EVNYO - EVG Yat. Ort. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2010 16:16 
Kullanıcı avatarı

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
2008/12 dönemine ait ihtirazi kayıtla ödediğimiz BSMV'nin iadesi için T.C. İstanbul 7.Vergi Mahkemesi'nde
2009/178 esas no ile açılan dava, 2009/2942 karar no ile lehimize sonuçlanmıştır.

EVG YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.

kapta böyle bir bildirim var ama..

Mesaj Başlığı: Re: EVNYO - EVG Yat. Ort. A.S.
Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2010 22:37 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar evnyo bu aralar yükselişte bu durum hakkında bir bilgibi olan varmı girmemizi tavsiye edenler varmı şimdiden teşekkürler

Mesaj Başlığı: Re: EVNYO - EVG Yat. Ort. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2010 14:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Mühendisliği

Resim

Forumda bu hissede bulunan hiç arkadaş yok galiba....Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmasın..Yanlışım varsa teknik anlayan arkadaşlardanda düzeltmesini rica ediyorum...Hisse için 1,55 önemli eğer üstünde kapatırsa bi miktar daha gidebilir..Yok kapatmazsa dönüş yakındır diye düşünüyorum...Bütün indikatörler aşırı alım bölgesinde dönüş yakındır...YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2010 15:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

sincom hocam,
bir türlü acmadı grafik...bendemi grafikdemi?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2010 15:30 
Kullanıcı avatarı

RHEA-RİSK yazdı:
sincom hocam,

Bende açıyor hocam ama anlamadım...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2010 15:32 
Kullanıcı avatarı

sincom yazdı:
RHEA-RİSK yazdı:
sincom hocam,

yeniliyorum...resim yükleniyor diyor...bekliyorum bakalım...mecbur actıracagız...başka yolu yok...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2010 15:32 
Kullanıcı avatarı

RHEA-RİSK yazdı:
sincom yazdı:
RHEA-RİSK yazdı:
sincom hocam,

yeniliyorum...resim yükleniyor diyor...bekliyorum bakalım...mecbur actıracagız...başka yolu yok...

http://img841.imageshack.us/img841/1949/adszcc.png burda hocam resim burdan dene bide...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2010 15:59 
Kullanıcı avatarı

Resim

sincom hocam,
çizgiler çok net olmasada yanlış çizimler olmuş...burda seni yanıltabilir...
bu kagıt çok farklı...hep diyorum ya...her hissenin farklı kararteristik yapı ve özelliği vardır...
bütün indikatörler aşırı alım bölgesinde demişsin...hayır değil...indikatörlerin teori de ki gibi görevleri vardır ama bu yanıltır...örn:mom.tum o gün kü kapanış fiat ile bir önceki fiat arasında fikir vermekle birlik de mom. bazı teknikciler içinde bende o yönde hareket ediyorum, (bir fikir verme ve tamamen özet anlamına gelen(burayı ben geliştirdim)kagıdın çıkış hareketlerini yani yön tayinini belirleme konusunda)bana fikir veriyor...
Fibonacci'ye Göre Dönüşler ve dönüş hareket ve gözlemleri,Eğilim Çizgileri,hareket Oralaması,Osilatörlerde Sapma ve bu sapış nedenleri gibi bir çok yön ve fiat belirlemedeki hedefleri çok iyi etüt etmelisin...
şimdi basit bir senin grafiginle karşılaştıracagın cizlere bak,incele...
birde bu kagıtlar grafik acısından çok çok önemli bilgiler vermez ama tercübe ve bilmek acısından da çok güzel örnekler...baktığın grafikte düz mantık gibi hereketler yapılmamalı değişim değişken nokta ve isabet yüzdeleri artırıcı tespitleri dene...yorum yaparken çok dikkat et...sen grafikde verirken yön tayini hiç kullanma...destek direnç ve stoploss larını belirle...o kadar...
birde sana şunu ifade edeyim...big bos abi dün yazdığı yorumum da rhea için tavandan dan satış yerse bir kısmını sat demiş...bunu sana iyi niyetle yazmış bunu ben big _boss abiye yazacaktım ama bu gün yaşanan olaylardan dolayı yazmıyorum bunu kendisine ilet.borsa saniyenin altında değişkenlik gösteren bir yapı...abd ki parmak olayı...derinlik bilgileri çok yanıltıcıdır...her şey kitabına göre yapılmıyor...tavan ı bozulur tekrar tavan yapar,tekrar bozar...ort...düşüktür yükseltir vs...bir kaç kademe veya tabana hareket saglar öyle gösterir...sonra sen arkasından bakar kalırsın...sen derken yatırımcıyı kast ediyorum...onun için o noktalar tehlikeli...
görüşürüz...kafana takılan olursa sor...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2010 16:03 
Kullanıcı avatarı

Teşekürler hocam gayet açık olmuş..Uğraşın ve emeğin için sağolasın eline sağlık..Allah razı olsun...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Tem 2010 16:11 
Kullanıcı avatarı

sincom yazdı:
Teşekürler hocam gayet açık olmuş..Uğraşın ve emeğin için sağolasın eline sağlık..Allah razı olsun...

estafurlah hocam...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.