Zaman: 23 Oca 2018 15:05

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: EGCYH - Egeli & Co Yatırım Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Oca 2010 12:18 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : EGCYH

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Egeli & Co Yatırım Holding
Faaliyet Alanı : Portföy İşletmeciliği
Sektör : Menkul Kıymet Yatırım Ortaklıkları
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 10/02/1998
Halka Aç. Tarihi : 25.06.1998
İlk İşlem Tarihi : 02.07.1998

---------------------------------------------------------------------------------------------
YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeler "Yatırım Danismanlıgı" kapsamında değildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kişisel göruşlerine dayanmaktadir.Bu göruşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: Re: VARYO Varlık Yat. Ort.
Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Şub 2010 14:12 
Kullanıcı avatarı

merhaba ... nolcak buu varyo

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2010 17:57 
Kullanıcı avatarı

VARYOOOOO yapma bana bunu gel gel mi yapıyorsun yoksa tavan tavan mı gideceksin soluksuz bir 3.00 olur mu

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2010 19:50 
Kullanıcı avatarı

bugün kağıda biraz bakındım 1.17 lerde dolaştı durdu sonra baktım ki birden tavan yapmış..neoldu da tavan oldu gelen bir haber akışı olması lazım ki akşam üzeri tavan yapsın kağıt..bilgisi olan arkadaş varsa paylaşşsın lütfen

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Mar 2010 21:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: Şirketimizin 17.03.2010 tarihinde yapılan 271 nolu Yönetim Kurulu Toplantısında alınan karar aşağıda yer almaktadır

Şirketimizin 11/03/2010 tarihinde gerçekleştirilen Olağan Ortaklar Genel Kurul toplantısında hissedarlarımız, Şirket'in daha fazla kar etmesine, hissedarlara katma değer sağlayarak büyütülmesine yönelik çalışmalar yapılmasının paydaşlarımız açısından önemini vurgulamış, ekonominin bir bütün olarak düşünüldüğünde bir şirketin yatırıne oldu kiği alanların ve fırsatların oldukça fazla olduğunu, menkul kıymet yatırım ortaklığı tebliği çerçevesinde kurulmuş ve faaliyet gösteren şirketimizin, maksat ve mevzuu çerçevesinde yatırıne oldu kiği alanların sınırlı olmasını karlılığımızın önündeki ciddi bir engel olarak gördüklerini belirtmiş, yönetim kurulunun bu konuyla ilgili şirketin maksat ve mevzuu değişikliği de dahil olmak üzere çalışma yapması hususunu da temenni olarak Genel Kurul dikkatine sunmuşlardı.
Hissedarlarımızın temennileri doğrultusunda, şirketimizin menkul kıymet yatırım ortaklığı statüsünden çıkarak, muhtelif sektörlerdeki yatırım fırsatlarını değerlendirebilmesi için mevcut tüzel kişiliğinin yeniden yapılandırılmasına yönelik gerekli mali ve hukuki çalışmaları yapması konusunda şirket genel müdürü Ersoy Çoban'ın yetkilendirilmesine,oybirliği ile karar verildi.

Kamunun bilgisine arz ederiz.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

IMKB

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2010 00:15 
Kullanıcı avatarı

herkese iyi akşamlar,bu hisse hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olsun.ama gerçekten bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. :D hakan can arkadaşım ;) özellikle senin görüşünü bekliyorum.vkfrs için çok iddialıydın buna benzer birkaç şirket daha var diyordun Varyo bunlardan birtanesimi acaba ...

Mesaj Başlığı: Re: VARYO - Varlık Yat. Ort. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2010 19:56 
Kullanıcı avatarı

herkese iyi akşamlar bol kazançlar.(( yanlışlarım varsa bunlar bana aittir benimki sadece bir fikirdir.))bugün kerevitaş,burçelik, vkfrsk de olduğu gibi Afyon y de aynı şekilde bende çok zarar etmiştim. Afatsum arkadaş sağolsun onun fikri hoşuma gitti ve ben 210 lardan aldığım Afyon u 179 dan sattım halbuki 190 dan satacak imkanımda vardı ama hissenin önü açık vs. gibi sözlerle bekledim ancak stresini çekecek durumda değildim iyikide satmışım. ancak arkadaşlara tavsiyem gidenin arkasından koşulmaz derler en yüksek bulduğunuz yerlerden hisselerinizi satın ve daha temkinli bir şekilde acele etmeden panik yapmadan beklentili hisselerde zararınızı çıkartmaya bakın.Allah bir kapıyı kapatırsa bir başkasını açar.Varyo ile ilgili altıncı hissim ve gözlemlerim beni yanıltmadı inşallah devam eder arkadaşlar bence bir takip ederlerse iyi olur hala geç kalınmış sayılmaz vede başında olduğumuzu sanırım.al sat yapacak vakti olmayan arkadaşlar Bağfaş gibi hisseler için bekleyebilirler mutlaka yakın bir zamanda bekleneni vereceğini umuyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2010 20:26 
Kullanıcı avatarı

ceyda yazdı:
herkese iyi akşamlar,bu hisse hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olsun.ama gerçekten bilgisi olanlar yazarsa sevinirim. :D hakan can arkadaşım ;) özellikle senin görüşünü bekliyorum.vkfrs için çok iddialıydın buna benzer birkaç şirket daha var diyordun Varyo bunlardan birtanesimi acaba ...

kağıt hakkında pek bilgi sahibi değilim ama grafiği dikkatli olunmalı diyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2010 20:31 
Kullanıcı avatarı

haklisıniz iyi takip edilmeli Allah kağıtlarımızın TAVAN BAHTINI AÇSIN.bizi spekülatörlerin eline düşürmesin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Mar 2010 20:38 
Kullanıcı avatarı

ceyda yazdı:
haklisıniz iyi takip edilmeli Allah kağıtlarımızın TAVAN BAHTINI AÇSIN.bizi spekülatörlerin eline düşürmesin.

Amin.spekleri bilmem ama grafiğe göre 1.74 direnç var.farzedelimki yarın da tavan yaptı.1.96-1.98 son 3 yılın zirvesi.işte bu yüzden dikkatli olunmalı.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.