Zaman: 24 Tem 2017 07:34

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: FORTS - Fortis Bank Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2009 20:51 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : FORTS

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Fortis Bank A.Ş.
Faaliyet Alanı : Bankacılık
Sektör : Bankalar ve Özel Finans Kurumları
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 14/04/1964
Halka Aç. Tarihi : 13.09.1990
İlk İşlem Tarihi : 13.09.1990

FORTIS BANK hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır.
---------------------------------------------------------------------------------------------
YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeler "Yatırım Danismanlıgı" kapsamında değildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kişisel göruşlerine dayanmaktadir.Bu göruşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: Re: FORTS - Fortis Bank
Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Kas 2009 09:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

Genel yükseliş trendinde olan hisse son düzeltmelerden nasibini almış. Cuma yünü tekrar toparlanmaya geçmiş fakat öğlenden sonra yaşanan düşüş dalgası yükselişini yarıda bıraktırmış. Ayrıca cuma günü hisseye yabancı girişi olmuş. Endeks bugün yükselirse hissede yükselişine devam eder gibi geliyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2009 23:29 
Kullanıcı avatarı

merhaba arkadaşlar fortis bank'la alakalı beklentisi olanlar varsa benimle paylaşabilirmi acaba..hissede nerdeyse 2 tl'nin üzerine bir türlü çıkamıyor..2.19 dan aldım zararım bayağı var..hissede beklentiler nelerdir acaba..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2010 21:18 
Kullanıcı avatarı

TEB in satışları devam ederse 1.99 direnci önemli burayı aşağı kırarsa kağıdın 1.80 lere kadar gevşemesi söz konusu,Bu kağıtla ilgilenen arkadaş varsa TEB in satışlarına dikkat etsin.
Hayırlı kazançlar diliyorum.

Mesaj Başlığı: fortis
Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Mar 2010 12:30 
Kullanıcı avatarı

fortis alınırmı

Mesaj Başlığı: Re: fortis
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2010 17:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

dalga yazdı:
fortis alınırmı

valla ben aldım sabredip beklenirse 3 haftalık süreçte prim yapacak gibi gözüküyor teknik göstergeler aşırı satış bölgesinden çıkıp alıma geçmiş hisse bol kazançlar

Mesaj Başlığı: Re: FORTS - Fortis Bank Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 May 2010 14:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

şuan için yernde sayacagını düşünüyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 May 2010 22:37 
Kullanıcı avatarı

Haziran ayı içersinde birleşme onaylanacak arkadaşlar,içeriden sızan bir haber,bekleyin

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 May 2010 15:03 
Kullanıcı avatarı

tebnk - forts birleşmesi hakkında bilgi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2010 01:17 
Kullanıcı avatarı
Konum: Her hissenin yönünü bilseydim İSTANBUL un yarısı benim olurdu!!
Meslek: Astronomi ve Uzay Bilimleri

Bankamızın dolaylı çoğunluk hissedarları olan BNP PARIBAS ve Çolakoğlu Grubu 3 Haziran 2010 tarihinde Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ile Fortis Bank A.Ş.'nin birleşmesine ilişkin bir Niyet Mektubu akdedildiğini tarafımıza bildirmiştir. Sözkonusu Niyet Mektubu uyarınca, ve BDDK'nın iznine tabi olarak, iki bankanın Türk Ekonomi Bankası A.Ş. ("TEB") altında birleşmesi kararlaştırılmıştır. Düzenleyici kurumlardan alınacak izinleri müteakip, hissedarlar arasında yapılacak hisse devirleri sonucunda TEB Mali Yatırımlar A.Ş. (''TEB Mali'')'nin TEB'de çoğunluk hisselerine sahip olmaya devam etmesi ve eskiden olduğu gibi Çolakoğlu Grubu ile BNP Paribas'ın her birinin TEB Mali'de % 50 hissedarlık oranına sahip olması öngörülmektedir.Söz konusu işlemlerin tamamlanması, nihai anlaşmaların imzalanması ve düzenleyici kurumlardan ve şirketlerin yetkili kurullarından gerekli izinlerinin alınmasına bağlıdır. Birleşmenin 2011 başında tamamlanması hedeflenmektedir.

Bu birleşmeyi kimse takip etmiyor mu acaba???

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.