Zaman: 01 Mar 2017 20:44

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: GEDIZ - Gediz İplik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2009 21:07 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : GEDIZ
Gediz İplik
GEDIZ hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlıkta toplanmıştır.

Mesaj Başlığı: Re: gedız
Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eki 2009 21:28 
Kullanıcı avatarı

Şirket hakkında çok fazla bir bilgim olmamakla birlikte. Son iki gündür hem alış baskısı hemde satış baskısı yiyen bir hisse senedi. Şimdiki fiyatından alınırmı diye sorarsanız bence 3 düşünüp bir almak gerekir diye düşünüyorum. Kısa süreli %2 lere %3 lere satmak için düşünürseniz riski göz önüne alıp değerlendirilebilir...

Fikirlerim tamamen benim şahsi fikirlerimdir. Yanlış herhangi bir yönlendirmeye girmek istemem.

Mesaj Başlığı: Re: gedız
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Eki 2009 12:28 
Kullanıcı avatarı

Merhaba,
Sitenizi 15 gündür takip ediyordum. Üye olmadan önce nasıl bir site olduğunu gözlemlemek istedim. Bende burdaki çoğu insan gibi özellikle canlı borsanın yorumları beğeniyle takip ediyorum. Ben öncelikle canlı borsaya gedız hissesi hakkındaki düşüncelerini sormak istiyorum. Ayrıca burda hiç bu hissenin adı bile geçmedi. Yani kimsede bu hisse yok mu? Şirketin mahkemesi olduğunu biliyorum. Son günlerde o kadar çok düştü ki, ben bu düşüsün mahkemeyle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü dava 2005 yılında açılmış ve buna rağmen geçenlerde 2,56 rı gördü.
İyi akşamlar, hepinize bol kazançlar.

Evet son günlerde dediğiniz gibi alış-satış mevcut fakat geçen haftalarda sürekli olarak düştü. Hep en çok düşenlerdeydi, şirketden açıklama geliyor herhangi bir özel durum söz konusu değil diye ama ben anlayamadım doğrusu

Mesaj Başlığı: Re: GEDIZ - Gediz İplik
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2009 14:49 
Kullanıcı avatarı

Gedize yine bişeyler oluyor iki gündür tavan yapıyor ama sebebi ne bilmiyorum.Bilen var mı?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2009 17:19 
Kullanıcı avatarı

Gedız coştu. Bu hareketler devam edecek gibi duruyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2009 19:56 
Kullanıcı avatarı

selam arkadaşlar sizce gediz yarında devam edıcekmıdrr ? bugünkü gibi

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2009 22:38 
Kullanıcı avatarı

benim onerim hisse tavan yapmiskan almayin gerci gecen hafta borsa baya dustu simdi yukselislerde ama genede belli olmaz hissenin dusus noktasina gore alim yapilabilir genede cunku gecen 2 haftanin toparlanma haftasi gozu ile bakiyom.....bu haftaya al sat onerisi deeeldir./

Mesaj Başlığı: Gediz İplik
Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2009 20:49 
Kullanıcı avatarı

gediz ile ilgili en son çıkışlar olunca cevap yazılmış düşmeye başlayıncA PEK YAZAN OLMAMIŞ AMA ARKADAŞLAR YARINDAN İTİBAREN ÇIKIŞ TEKRAR BAŞLAYACAK HABERİNİZ OLSUN KAÇIRMAYIN DERİM TEKRAR 2,40 LARI GÖRECEK ÖNCEKİ ÇIKIŞI SEYREDENLER DIŞARDA KALMA DERİM 1,50 ALIM İÇİN ÇOK UYGUN POZİZYON ALANLARI BİLİYORUM PİŞMAN OLMAZSINIZ

Mesaj Başlığı: Re: Gediz İplik
Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2009 22:42 
Kullanıcı avatarı

yozgatlıkomando yazdı:
gediz ile ilgili en son çıkışlar olunca cevap yazılmış düşmeye başlayıncA PEK YAZAN OLMAMIŞ AMA ARKADAŞLAR YARINDAN İTİBAREN ÇIKIŞ TEKRAR BAŞLAYACAK HABERİNİZ OLSUN KAÇIRMAYIN DERİM TEKRAR 2,40 LARI GÖRECEK ÖNCEKİ ÇIKIŞI SEYREDENLER DIŞARDA KALMA DERİM 1,50 ALIM İÇİN ÇOK UYGUN POZİZYON ALANLARI BİLİYORUM PİŞMAN OLMAZSINIZ

Neye dayanarak 2,40 lara geleceğini söylüyorsunuz? Dönem dönem al-sat için uygun bir hisse ama çokda güvenilecek bir hisse olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca bu hisse 2,40 ları gördükten sonra geri 1,20 civarına kadar düşmüş bir hisse o bakımdan çok çok dikkatli olunması gereken bir hisse. Tabiki karar konusunda herkes özgür iradesini ortaya koyar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2009 23:18 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar eğer bir hisse çıkıyorsa bilinki bir grup onu yükselmek istediğinden çıkar yoksa yok teknik gösterge yok şirket büyüyecek kar falan vs hepsi hikaye hissenin çıkmasına masa başında belli bir grup karar alıyor kendilerine hedef belirlerler sonra uygularlar gedizin daha önceki çıkışındada bu böyleydi aslında bu bütün hisseler içinde aynı şimdide bu geçerli çıkması için sebeb aramak yanlış sebebi şu kağıt 2,45 lerden dediğin 1,20lere düştü amaç geri 2 lere çekmek seyredin görün derim yakında

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.