Zaman: 19 Oca 2018 17:54

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 266  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: ISYHO - Işıklar Yatırım Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2009 17:58 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : ISYHO
Işıklar Ambalaj hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır.

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı:Işıklar Yatırım Holding A.Ş.
Pazar: Ulusal
Faaliyet Alanı : Holding yapılanması içinde enerji,döküm,inşaat-taahhüt ve alışveriş merkezi işletmeciliği
Sektör : Kağıt, Kağıt Ürünleri, Basım ve Yayın
Kuruluş Tarihi : 24.06.1977
Halka Aç. Tarihi : 11.05.1994
İlk İşlem Tarihi : 20.06.1994

ORTAKLIK YAPISI
Ortak Ünvanı Pay(%)

Diğer : 51,12
Işıklar Yapı Holding A.Ş. : 44,87
Işıklar Holding A.Ş. : 3,53
Özışık İnşaat ve Enerji A.Ş. : 0,65
Ajans Kutlu A.Ş. : 0,07

---------------------------------------------------------------------------------------------
YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeler "Yatırım Danismanlıgı" kapsamında değildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kişisel göruşlerine dayanmaktadir.Bu göruşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: ısamb
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2009 10:57 
Kullanıcı avatarı

ben 1,46 ısıklar ambalaj aldım en yüksek olduğu dönem 1,21 oldu sizce nekadar daha beklemek gerekir bu kağıtta

Mesaj Başlığı: Re: ISAMB - Işıklar Ambalaj
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2009 15:13 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar bende bi dönem bu hisseye girdim yakamı zor kurtardım bulaşmayın derim :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2009 16:17 
Kullanıcı avatarı

artık çok geç sanırım :D

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Kas 2009 16:45 
Kullanıcı avatarı

O zaman şansınız bol olsun demekten başka bir şey kalmıyor :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2009 10:22 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar ISAMB hakkında bilgisi olan varmı, hissede pek ukarı yönlü kıpırdanma olmuyor, en son bi AVM yaptığı konusunda bilgi almıştım, şirket hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2009 15:23 
Kullanıcı avatarı

ısıklar yerine daha sağlam kağıtlar var seyrine dikkat ettiyseniz sürekli yerinde sayıyo eğer bekleyişte kalmak istiyorsanız kağıdın fiyatı suan için uygun ama tavsiye etmem ben acemilikle tavsiyeden dolayı aldım ciddi zararım var hiç kar yapamadım beklemedeyim bu bekleme sürecinde başka kağıtlardan güzel karlar yapabilirdim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2009 15:37 
Kullanıcı avatarı

Sanıyorum biraz beklemek gerekecek yılbasına kadar kagıdın bi kaç kere daha tavan yapacağını tahmin ediyorum ben, o dönemi kaçımamak gerekiyo abi, bence şu anda ucuz duruyo kağıt.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Kas 2009 15:56 
Kullanıcı avatarı

evet kağıt dediğim gibi suan uygun ocak 2010 bişeyler oluncak deniliyor ama sadece duyum kesin bişey diyemiyorum 2 secenek var önünde 1.si kağıdı takip et yükselise basladığı anda al 2.cisi paranı baska kağıtlarda kullanmıcaksan beklerim diosan da kağıt dediğim gibi en uygun zamanı şuan alırsan zarar etmezsin ama bi sürede kar etmezsin daha fazla düşmez zaten

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Kas 2009 18:17 
Kullanıcı avatarı

Tahmin ettiğim gibi ilk tavanı yaptı ama devam edermi karar veremiyorum hacmi çok iyi,
alıcılar güçlü, yarın devam eder gibi geliyo bana, yılbaşına kadar bi kaç tavan daha yapar gibi düşünüyorum hala.Bilgisi olan varmı kağıt hakkında?

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 266  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.