Zaman: 23 Oca 2018 15:12

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: KUTPO - Kütahya Porselen Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Kas 2009 22:03 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : KUTPO
Kütahya Porselen
KUTPO hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlıkta toplanmıştır.

Mesaj Başlığı: Re: KUTPO - Kütahya Porselen
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2009 12:16 
Kullanıcı avatarı

arkaşalar kutpo hakkında bir bilgisi düşüncesi olan varsa paylaşabilirmi çok zamandır aynı seviyede duruyor bildiğim kadar...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2009 12:22 
Kullanıcı avatarı

uzun vadeli düşünüyorsan alabilirsin ama bu endex seviyesinde almadıysan çok beklemek istemiyorsan almanı tavsiye etmem . çok kar bırakacak bir kagıt degil .

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2009 13:20 
Kullanıcı avatarı

trance yazdı:
uzun vadeli düşünüyorsan alabilirsin ama bu endex seviyesinde almadıysan çok beklemek istemiyorsan almanı tavsiye etmem . çok kar bırakacak bir kagıt degil .

trance arkadaşım bildiğim kadarıyla kutpo yüksek bi bedelsiz verecek.bedelsizin tarihi belli değil .belli olduğu an ben bu kağıdın çok güzel hareketler yapacağını düşünüyorum.ve temmuzdan beri bekliyorum maliyetim 2.22 ve ama yakında açıklanacağını düşündüğüm için bekliyorum sence daha uzarmı süreç. bi bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.bizde boşa beklemeyelim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2009 13:49 
Kullanıcı avatarı

yanlış anlama dediginin spek haber olup olmadıgını bilmiyorum ama . mesela çok zararda degilsen şu an dünde belirttigim gibi mteks alıp sadece bu gün % 7 8 yapabilirsin bu konuda rahat olmanı tavsiye ediyorum 67 68 gibi emir verebilirsin . kupto haberleri belli oldugunda o kagıdı 3 5 yukardan alırsın belki ama alısın uzun vadeci düşünüyorsan bilemem ben sadece seanslık düşünüyorum sizi yanıltmak istemem .

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2009 14:00 
Kullanıcı avatarı

trance yazdı:
yanlış anlama dediginin spek haber olup olmadıgını bilmiyorum ama . mesela çok zararda degilsen şu an dünde belirttigim gibi mteks alıp sadece bu gün % 7 8 yapabilirsin bu konuda rahat olmanı tavsiye ediyorum 67 68 gibi emir verebilirsin . kupto haberleri belli oldugunda o kagıdı 3 5 yukardan alırsın belki ama alısın uzun vadeci düşünüyorsan bilemem ben sadece seanslık düşünüyorum sizi yanıltmak istemem .

teşekkürler ama ben günlük al sat olayını yapamıyorum.o yüzden daha çok kısa orta vadeyi tercih ediyorum.ort. 5-6 aylık.borsadanda çok anlamadığım için.al satta hep zarar etmişimdir.mesela maktk a 92 den girmiştim 2 gün bekledim dayanamadım sattım.maktık uıçtu gitti sonra
.memsadada aynı hatayı yaptım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2009 20:36 
Kullanıcı avatarı

fedon yazdı:
trance yazdı:

trance arkadaşım bildiğim kadarıyla kutpo yüksek bi bedelsiz verecek.bedelsizin tarihi belli değil .belli olduğu an ben bu kağıdın çok güzel hareketler yapacağını düşünüyorum.ve temmuzdan beri bekliyorum maliyetim 2.22 ve ama yakında açıklanacağını düşündüğüm için bekliyorum sence daha uzarmı süreç. bi bilgin varsa paylaşırsan sevinirim.bizde boşa beklemeyelim.[/quoevet ben Demiştim demek istemiyorum ama daha bu gün demiştim bu kutpo giderdiye değilmi trance arkadaşım.daha bölünme tarihi belli değil inş. bölünene kadar daha kazanacağız.demedi deme .bu kutpoda daha çok ekmek var ama dediğin gibi uzun vadede canlı borsa hocamın dediği gibi sabırla beklicez.teşekkirler canlı borsa hocam bekle sabret demiştin bekledik.inş. muradımızada ereceğiz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2009 15:46 
Kullanıcı avatarı

KUTPO 40% bedelsiz verecekmis ama tarihi daha belli degil

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2009 16:04 
Kullanıcı avatarı

haklı çıktın afedersin . hata yaptım zararınıda gördüne oldu ki moralim çok bozuk şuan.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Ara 2009 21:25 
Kullanıcı avatarı

harslan yazdı:
arkaşalar kutpo hakkında bir bilgisi düşüncesi olan varsa paylaşabilirmi çok zamandır aynı seviyede duruyor bildiğim kadar...

ya iki aydır elimde takıp ediyorum. aldım bekledim zararı kurtarınca satarımdedim demez olaydım.3.2 densattım sonra 3.30 dan yine sattım .15 dakika bekleyemedim dunde bugunde yükseldi3.86 oldu düştü.ama bu kar satışlarıydıı.şimdi alınır mı bılemem.. gecenlerde yıne böyle olmüştu.3.2 den aldım 3.42 oldu satmadım. sonra 3.02 ye geriledi. şimdiise 3.7lerde tekrar gerilerrrr

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.