Zaman: 28 Mar 2017 05:21

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: MRGYO - Martı Gayrimenkul Y.O. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Ara 2010 01:53 
Kullanıcı avatarı
Konum: Suya düştüğünüz için değil, sudan çıkamadığınız için boğulursunuz...
Meslek: Belirtmedi

açıldığından beri sağlam adımlarla %25 düşen bir hisse....100 düşünün bir girin derim...Burası dip zaten burdan aşşağıdan alan yok deyip de dalmayın.Ben aldım dibin dibi de varmış.İyi açıklanan bi kar,vergide uzlaşma gibi haberler gelmesine rağmen yukarı hiçbir tepki vermeyen bu hissenin ne olacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte görecez.

6 ARALIK 2010 tarihinde yazdığıne oldu kiı...yorumları siz değerli mağdurlara bırakıyorum....şirket sahiplerine de şunu diyeyim ben de zararına verecek 1 lot bile yok.isterse 1.05 e değil 0.5 e düşürün.

En son fatih3018 tarafından 09 Haz 2011 11:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2010 09:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gazetecilik

fatih3018 yazdı:
açıldığından beri sağlam adımlarla %25 düşen bir hisse....100 düşünün bir girin derim...Burası dip zaten burdan aşşağıdan alan yok deyip de dalmayın.Ben aldım dibin dibi de varmış.İyi açıklanan bi kar,vergide uzlaşma gibi haberler gelmesine rağmen yukarı hiçbir tepki vermeyen bu hissenin ne olacağını önümüzdeki günlerde hep birlikte görecez.

Fatih kardeş bu hissede çekeceğimiz çile varmış ben halka arzdan 1,42 maliyetle bekliyorum,sabır taşı olsa çatlar .Hissenin tek bildiği düşmek,daha nereye kadar düşecek.Şirketten hiçbir açıklama yok,SPK dan sorgulama yok hepsi hallerinden memnun.Beklemekten başka(şahsım adına) çaremiz yok.
Y.T.D.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Ara 2010 19:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

önumuzdekı hafta hareket olasılıgı cok yuksek

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2010 20:37 
Kullanıcı avatarı

arkadaşım ben dip diye 1.22 den girdim demek ki dibin 2 dibi daha varmış....yazıklar olsun zehir zıkkım olsun benlara.öbür tarafta yatacak yerleri yok...kar açıklanır düşer.iyi haber gelir düşer vergi affı gelir düşer...ne diyim ben bu adamlara.Allahtan paraya ihtiyacıne oldu ki.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2010 21:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gazetecilik

Tek kelimeyle yazıklar olsun;1,42 ile 24 eylül tarihinde ben ve benim gibilere büyük umutlarla arz edildi.Ama değeri demekkki 1 liraymış ki buralarda sürünüyor.Yaşar ERDİNÇ Hoca,Oyak yatırım ve hisse patronu Narin kardeşler kendinizle ve MRGYO ile gurur duyun.Bizlere çektirdiğiniz çile son bulsun artık.
Y.T.D.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ara 2010 21:36 
Kullanıcı avatarı

muzo bu adamlar bizi soymaya and içmişler kardeşim..gel kurban olam bunlara para kaptırmayak zararına....faiziyle birlikte çatur çutur çıkartacam bunların acısını.olan kaçan fırsatlara olsun

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2010 13:23 
Kullanıcı avatarı

bu adamlar bi de bedelli kararı çıkartsa şimdi var ya.....dadından yenmez o zaman...gel 1.42 ye arz et ordan arz-talep dengesi diye 1.00 e indir ordan bi de bedelli çıkart 0.75 e indir.....izle o zaman şamatayı....hadi bakalım narinler ne yaparsanız yapın bizi her halükarda şaşırtacağınızdan emin olabilirsiniz....K.Y. sabırsızlıkla bekliyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2010 21:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

mrgyo ya girmeyi düşünüyordum.çünkü kulağıma fısıltı gazetesi mrgyo al hareket yakındır dedi şimdi yorumlarınızı okudum ya para onların olsun isterse birkaç kat kazndırsın umrumda değil.umarım en yakın zamanda zararınızı çıkarıp kurtulursunuz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2010 23:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

Yüklüce bir şekilde, arz sonrası aldığım hisselerle mrgyo dayım. Ve bu hissedeki herkez gibi zararla beklemekteyim. Hissede zararı olanların kısa zamanda umduğunu bulması en büyük temennim. Ama epeydir dikkatimi çeken birkaç arkadaşın, hisseyi her ortamda yerden yere vurmasıydı.
Hepimizin zararı var, canı yanıyor , ama bunu aynı şekilde tekrar tekrar dile getirmek hiçbirimize birşey katmaz.(psikolojik olarak rahatlatıyorsa ona birşey diyemem) Sadece yukarıdaki gibi hisseye dahil olmak isteyen arkadaşları soğutup kaçıracaktır. y.t.d

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ara 2010 23:29 
Kullanıcı avatarı

nevus77 yazdı:
Yüklüce bir şekilde, arz sonrası aldığım hisselerle mrgyo dayım. Ve bu hissedeki herkez gibi zararla beklemekteyim. Hissede zararı olanların kısa zamanda umduğunu bulması en büyük temennim. Ama epeydir dikkatimi çeken birkaç arkadaşın, hisseyi her ortamda yerden yere vurmasıydı.
Hepimizin zararı var, canı yanıyor , ama bunu aynı şekilde tekrar tekrar dile getirmek hiçbirimize birşey katmaz.(psikolojik olarak rahatlatıyorsa ona birşey diyemem) Sadece yukarıdaki gibi hisseye dahil olmak isteyen arkadaşları soğutup kaçıracaktır. y.t.d

nevus arkadaşım benim amacım tabii ki kimsenin bu hisseye bulaşmamasını sağlamak....ne diyelim yani aman da ne güzel kazıklandık,kaz gibi yolunduk mu diyelim.....bu hisseyi düşünen arkadaşlar varsa size sesleniyorum..paranıza azıcık kıymet veriyorsanız buralardan uzak durun..şu anda -%50 iskontoyla rekor kıran bi kağıtla karşı karşıyasınız.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.