Zaman: 28 May 2017 05:45

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: TSGYO- TSKB GMYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2010 17:44 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

TSGYO- TSKB GMYO Hisse Senedi Yorumları

Mesaj Başlığı: Re: TSKB--GMYO
Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Nis 2010 08:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

TSGYO bende bu yeni hissenin yakın zamanda yükseleceğine inanıyorum. çünkü gyo lara görede düşündüğün zaman alt seviyelerden açıldığından geleceği aydınlık bir kart

14,04/2010 tarihinde kapanışa doğru hareketlendi

saygılar...

Mesaj Başlığı: TSGYO- TSKB GYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2010 21:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Bu hisse hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim daha çok yeni bir hisse sizce ilerde neler olur?

Mesaj Başlığı: Re: TSGYO- TSKB GYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 May 2010 12:47 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

maydoz yazdı:
Bu hisse hakkında yorumlarınızı alabilirmiyim daha çok yeni bir hisse sizce ilerde neler olur?

bilen arkadaşlar cavaplarsa sevinirim ben de aynı soruyu sormak istiyorum.

Mesaj Başlığı: Re: TSGYO- TSKB GMYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 May 2010 12:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

Bu Kağıt Bende de var..Gerçek seviyesi 1.10 civarları ama şu an sürünüyor...

Daha da aşağıya gitmez, yalnız kağıda hareket verecek sihirli bir el lazım...Çünkü bu ortaklığın yeni bir yatırımı ve ya anlaşması görünmüyor...Çok sabır gerekebilir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 May 2010 00:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

TSKB yatırım atağına kalktı

Nisan başında 150 milyon liralık sermayesinin yüzde 38'ini halka arz eden TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, halka arz sonrasında yatırım atağına kalkıyor. Adanana Seyhan'da Bilici Ailesi ile yarı yarıya ortak oldukları arsa üzerine 5 yıldızlı otel inşaatı için gün sayan TSKB GYO, İstanbul'da da Kartal ve Kozyatağın'da ofis projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kulislerde TSKB GYO'nun Adana Seyhan'daki Otel işletmesi için yerli otel zincirlerinden Divan Otel ile görüşmeler yaptığı konuşuluyor.

ADANA'DA OTEL İNŞAATI BAŞLIYOR
TSKB GYO Genel Müdürü Korkut Ün, Halka arz sonrasında çeşitli illerden arsa sahiplerinin arsalarına proje geliştirilmesi için TSKB GYO'nun kapısını çaldığını söyledi. Halka arzın ardından, 4 bin 400'e yakın yeni ortakları olduğu bilgisini veren Ün, "Halka arzdan sonda bizden beklentiler arttı. Bu beklentilere cevap verecek biçimde yeni yatırımlar için adım atıyoruz" diye konuştu. Kısa bir süre içinde Adana Seyhan'daki 5 yıldızlı Otel inşaatına başlayacakları bilgisini veren Ün, otel projesi içinyaklaşık 30 milyon euruk bir yatırıne oldu kiılacağını kaydetti. Ün, 200 odalı olarak planlanan otelde projede iki restoran, 600 metrekare büyüklüğünde 10 adet cadde mağazasının yer alacağını açıkladı.

İstanbul'da 3 proje hazırlığı sürüyor
Her yıl 2-3 yeni proje geliştirerek portföylerine katmayı hedeflediklerini anlatan Ün, İstanbul Anadolu yakasında hayata geçirmek için üç proje üzerinde çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı. Ün ilk projenin Ümraniye bölgesinde ofis ağırlıklı karma kullanımlı bir proje olduğu bilgisini verdi.

30.05.2010-Sabah

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 May 2010 16:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

uzun vadede ilk hedef 2 tl olacaktır

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Haz 2010 17:45 
Kullanıcı avatarı

SPK'nın şirketlerin kendi hisselerini alabilmesine olanak sağlayan düzenlemesi TSKB'yi harekete geçirdi
03 Haziran 2010 Perşembe Saat: 07:32

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), şirketlerin kendi hisselerini almasını sağlayan düzenlemesinden sonra özellikle gayrimenkul ve yatırım ortaklığı hisselerinde alımlar başladı. TSKB, bugün yaptığı yönetim kurulu toplantısında hisselerinin %64.04'üne sahip olduğu TSKB Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı hisselerinin borsada işlem gören paylarından önümüzdeki bir yıl içinde 10 Milyon TL adet hisseye kadar alıne oldu kiılması için genel müdürlüğü yetkili kıldı.

...dün çok iyi çıkış yapan kağıt bugün sabahtan bir solukta tavana yaklaştı fakat ordan 0.93 e geldi..işlem hacmi arttı heralde gelen sağlam kar satışlarıydı..bu haber hisse ye nasıl yansır acaba,bilgisi olan paylaşmak isteyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2010 01:33 
Kullanıcı avatarı

çok yakında burası şenlenecek.bu hissenin önünün açık olduğunu düşünüyorum....haydi hayırlısı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Haz 2010 01:36 
Kullanıcı avatarı
Konum: Her hissenin yönünü bilseydim İSTANBUL un yarısı benim olurdu!!
Meslek: Astronomi ve Uzay Bilimleri

coach yazdı:
çok yakında burası şenlenecek.bu hissenin önünün açık olduğunu düşünüyorum....haydi hayırlısı

sadece burası değil tüm tskb grubu şenlenecek gibi... ama içlerinde prim potansiyeli en yüksek Tsgyo...YTD

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.