Zaman: 23 Haz 2017 18:26

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: UZERB - Uzertaş Boya Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Ağu 2012 19:28 
Kullanıcı avatarı
Konum: Her hissenin yönünü bilseydim İSTANBUL un yarısı benim olurdu!!
Meslek: Astronomi ve Uzay Bilimleri

Şirket Duyuru Ve Bilgi Formu

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=219919

Mesaj Başlığı: Re: UZERB - Uzertaş Boya Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2012 23:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

arkadaşlarbu hisseden kimsede yokmu ney o zaman ben hayırlısıyla bir siftah yapayım 5.00 tlden bir 400 lot alayıne oldu ki.t.değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2012 15:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Calilarin arkasinda bekliyoruz :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Eyl 2012 19:15 
Kullanıcı avatarı

Valla 20 yıldır borsa oynuyorum, son 3-5 yıldır yapılan soygun hiç bir zaman olmadı. Ascel 250 den çıktı hisse 13 lerde, merit 36 ları gördü, sürünüyor. Bizim uzerb 1980 i gördü utanmasa daha da inecek. SPK seyreder. Millet soyulur. Bir de bu gurupta işlem gören hisseler hep c gurubu muamelesi mi görecek? Bilen varsa yazarsa sevinirim. Ama hissede zarar çok büyük.... Hakkımı helal etmiyorum....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2012 10:08 
Kullanıcı avatarı

akademisyen10 yazdı:
Valla 20 yıldır borsa oynuyorum, son 3-5 yıldır yapılan soygun hiç bir zaman olmadı. Ascel 250 den çıktı hisse 13 lerde, merit 36 ları gördü, sürünüyor. Bizim uzerb 1980 i gördü utanmasa daha da inecek. SPK seyreder. Millet soyulur. Bir de bu gurupta işlem gören hisseler hep c gurubu muamelesi mi görecek? Bilen varsa yazarsa sevinirim. Ama hissede zarar çok büyük.... Hakkımı helal etmiyorum....

SIP den ikinci ulusal pazara gecmeleri icin gerekli kosullari saglamalari ve basvuru yapmalari gerekiyor, bu saglanana kadar bu sekilde devam edecekler.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2012/02/20120211-9.htm?submenuheader=null

Bu arada oldukca sakinlesti, ancak umarim bekledigim sicrayisi gerceklestirir...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2012 18:23 
Kullanıcı avatarı

Bu piyasa cok enteresan, su anda kimse hissenin yuzune bakmiyor :) belkide boylesi daha iyi oldukca sig bir hisse.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Eyl 2012 20:03 
Kullanıcı avatarı

asi yazdı:
arkadaşlarbu hisseden kimsede yokmu ney o zaman ben hayırlısıyla bir siftah yapayım 5.00 tlden bir 400 lot alayıne oldu ki.t.değildir

geçen hafta yüzde on zararla çıktım ascele girdim çok ta iyi yapmışıne oldu ki zarar daha fazla olacaktı y.t.d. saygılar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2012 12:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

Asi yanlış anlama ama 1 haftayı geçilin süredir tavan tavan gidio asıl Çelik alım fırsatı vermio nasıl aldığını soylermisin değişik bir yöntem varsa öğrenelim ben bilmiyorum sahsen

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2012 14:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

asi yazdı:
asi yazdı:

geçen hafta yüzde on zararla çıktım ascele girdim çok ta iyi yapmışıne oldu ki zarar daha fazla olacaktı y.t.d. saygılar

İnşallah o hissedende cıkmışsındır çünkü 2 taban senin girdiğin hisse batıyor :D:D

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2012 11:00 
Kullanıcı avatarı

ozgurulkucu yazdı:
Asi yanlış anlama ama 1 haftayı geçilin süredir tavan tavan gidio asıl Çelik alım fırsatı vermio nasıl aldığını soylermisin değişik bir yöntem varsa öğrenelim ben bilmiyorum sahsen

arkadaşım benim girdiğimde hisse 9.00 liraydı o zaman alış ve satış fırsatı veriyordu hisse yüzde yüzyirmi yaptı ama ben uzun vade dşündüğümden satmadım olay bu yani pek akıllı adam işi değil bu hissedede akıllı adam pek olmayacağına göre devam y.t.d.saygılar

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.