Zaman: 26 Mar 2017 19:59

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Borsaya biraz hizli bir giriş yaptım sanırım
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Nis 2015 21:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

Borsanın b sini bilmem. Borsa oynayan arkadaşlara heveslenerek onların yardımıyla yatırım hesabi açıp yine onların yardımıyla hisse aldım. Evet yaptım kenarda duran 20.000 lirami KARTN diye bir hisseye yatirdim. Nasıl oldu bilmiyorum. İsin daha enteresani onların yardımıyla borsaya girdim ama onların al dediği kardemir hissesini almayıp çok guvendigim hislerime uydum. Simdi de ben nasıl gaza geldim diyorum ve birilerinin Aferin iyi yapmissin demesine ihtiyacım var. İyi yaptım dimi arkadaşlar. :)

Mesaj Başlığı: Re: Borsaya biraz hizli bir giriş yaptım sanırım
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Nis 2015 23:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

sukber yazdı:
Borsanın b sini bilmem. Borsa oynayan arkadaşlara heveslenerek onların yardımıyla yatırım hesabi açıp yine onların yardımıyla hisse aldım. Evet yaptım kenarda duran 20.000 lirami KARTN diye bir hisseye yatirdim. Nasıl oldu bilmiyorum. İsin daha enteresani onların yardımıyla borsaya girdim ama onların al dediği kardemir hissesini almayıp çok guvendigim hislerime uydum. Simdi de ben nasıl gaza geldim diyorum ve birilerinin Aferin iyi yapmissin demesine ihtiyacım var. İyi yaptım dimi arkadaşlar. :)

zaman gösterecek dostum.hiç belli olmuyor

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.