Zaman: 17 Eki 2019 06:38

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: İnteraktif bankacılık üzerinden nasıl alım satıne oldu kiım??
Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 12:43 
Kullanıcı avatarı

arkadaslar internet şifremi aldım internetten al sat yapmak istiyorum.. yanlış bişey yapmamak için bilen birinden yardım istiyorum tam olarak nasıl oluyor interaktif bankacılıkta alım satım?

Mesaj Başlığı: Re: İnteraktif bankacılık üzerinden nasıl alım satıne oldu kiım??
Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 12:48 
Kullanıcı avatarı

erhan yazdı:
arkadaslar internet şifremi aldım internetten al sat yapmak istiyorum.. yanlış bişey yapmamak için bilen birinden yardım istiyorum tam olarak nasıl oluyor interaktif bankacılıkta alım satım?

öncelikle yatırm hesabı actırr ve sonra al sat ne sorduğunu pek anlamdım yaklaşık altı yıldır ben bu işi yapıyırm sormak istedeğin nedir tam olarakk anlatırmsıns

Mesaj Başlığı: Re: İnteraktif bankacılık üzerinden nasıl alım satıne oldu kiım??
Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 12:52 
Kullanıcı avatarı

erhan yazdı:

Bankana git. Bu hesabına yatırım hesabı açtırır. İnternetten kullanımını da işaretlersin. Olur. (Bankaya göre hız değişiyor. Mesela Ziraatten açtırdım bir ayı geçti açılmadı.Bir sürü problem çıktı. İşbank ertesi gün açtı.)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 12:54 
Kullanıcı avatarı

yatırım hesabım var arkadaslar suan yeniyim ilk kez al sat yapıcam sadece istediğim sizden internet olayını anlatmanız internette attığımız adımları anlatırmısınız detaylı . teşekkürler

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 12:56 
Kullanıcı avatarı
Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Meslek: Belirtmedi

erhan yazdı:
yatırım hesabım var arkadaslar suan yeniyim ilk kez al sat yapıcam sadece istediğim sizden internet olayını anlatmanız internette attığımız adımları anlatırmısınız detaylı . teşekkürler

hangi bankadan hesap actirdin

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 12:58 
Kullanıcı avatarı

iş bankası suan inceliyorum yanlış adım atmamak için detaylı anlatırmısın nasıl hisse alırım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 12:59 
Kullanıcı avatarı

muhi yazdı:
erhan yazdı:

Bankana git. Bu hesabına yatırım hesabı açtırır. İnternetten kullanımını da işaretlersin. Olur. (Bankaya göre hız değişiyor. Mesela Ziraatten açtırdım bir ayı geçti açılmadı.Bir sürü problem çıktı. İşbank ertesi gün açtı.)

Ben 10 dakikada açtırdım kendi bankamdan yatırım hesabını. Bu arada bu iş için bilgisayarın iyi olması (hız anlamında) gerektiğinide göz önünde bulundurursun elbet. bu işi internetten banka sitesinden yapmanın tek dezavantajı birden fazla kağıt açamıyorsun ekrana.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 13:00 
Kullanıcı avatarı

arkadaslar bırakın hangi bankada actırdığınızı bana yardım edin :D

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 13:14 
Kullanıcı avatarı

arkadaslar biri yardım edebilirmi thyao düşmüşken el atayım.
sadece merak ettiklerime cevap verin yeterli eski senet yeni seten yazıyor bunlar tamamda altında bfr yazıyor one birde 1 seans ve 1 gün tarzı seyler var bu konuda yardım edin pls?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2010 13:20 
Kullanıcı avatarı
Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Meslek: Belirtmedi

erhan yazdı:
arkadaslar bırakın hangi bankada actırdığınızı bana yardım edin :D

1 internet subesine giris yapacaksin
2 sonra yatirim-hisse senedi-imkb alis buraya gireceksin
3 acilan sayfada hesabini sec- senet kodunu sec-kactane senet almak istedigini yaz
kactan almak istedigini yaz-verdigin emrin süresini belirle 1 seansmi -günlükmü
4 sonra 2kere göndere bas

böylece talimat vermis oldun

hisseyi alip almadiginida takip etmek icin
yatirim-hisse senedi-emir izleme burda görebilirsin

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.