Zaman: 14 Eki 2019 19:19

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Brüt Takas Uygulaması
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2010 18:54 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar bende sizlerin gibi bu hafta fenerin kasımpaşayı yenmesi ve bursanın yenilmesini isterim.
İnşallah öyle olur.Öyle olursa pazartesi kağıt tavan tavan gider.Fakat bir de önümüzde spk engeli var.Ben spk piyasa gözetim dairesi ile görüştüğümde hisselerde ani spekülatif hareketleri gördüğümüzde mutlaka brüt takas uygulamasına geçeceğiz dediler.Büyük ihtimalle önümüzdeki hafta içerisinde fener de brüt takas uygulamasına geçilecek.Çok dikkatli olun.Bence pazartesi günü ikinci seansta kağıdınızı satın derim.Çünkü salı günü fener kağıdının tahtasını kapatırlar.Demedi demeyin.Herkese hayırlı kazançlar :o

Mesaj Başlığı: Re: SPK
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2010 19:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

çok sağol aydınlattın bizleri. bizde nereden bulaştık şu kağıda biran önce satıpta kurtulalım diye kara kara düşünüyorduk))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2010 20:25 
Kullanıcı avatarı

alakaluf yazdı:
Arkadaşlar bende sizlerin gibi bu hafta fenerin kasımpaşayı yenmesi ve bursanın yenilmesini isterim.
İnşallah öyle olur.Öyle olursa pazartesi kağıt tavan tavan gider.Fakat bir de önümüzde spk engeli var.Ben spk piyasa gözetim dairesi ile görüştüğümde hisselerde ani spekülatif hareketleri gördüğümüzde mutlaka brüt takas uygulamasına geçeceğiz dediler.Büyük ihtimalle önümüzdeki hafta içerisinde fener de brüt takas uygulamasına geçilecek.Çok dikkatli olun.Bence pazartesi günü ikinci seansta kağıdınızı satın derim.Çünkü salı günü fener kağıdının tahtasını kapatırlar.Demedi demeyin.Herkese hayırlı kazançlar :o

spk tlf nu varsa bende arayımda bu afyon da ne zaman takas uygulaması kalkacak haksızlık yapıyorlarda yapıyorlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2010 21:37 
Kullanıcı avatarı

alakaluf yazdı:

slm alakaluf
önce bilgin icin tesekkürler ama bu spk önce borsada ne ückagitlar oldu onlara neden bir sey yapmadi gerci adamina göre muamele

Mesaj Başlığı: Re: Brüt Takas Uygulaması
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2010 21:40 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

Doğrusu bu.. Sırada da ARSAN,ALYAG, RYSG'Ta var sanırım.. LINK'te cuma günü brüt takasa girdi.. ! FENER çoktan girmeliydi , pazartesi düşüş başlar...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.