Zaman: 16 Eki 2019 19:54

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Hisse alımında serbest fiyat çok yüksek oluyor?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 May 2010 14:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim ben bu işde yeni sayılırım hisse takibim garanti internet şubesinden yapıyorum.mesela dün işbankası hissesi alacaktım 4.72iken 500tl altında aldığım için serbest fiyat verebiliyormuşum emir veremiyormuşum.o an ki bir lot fiyatı 4.72 idi.ben serbest fiyattan almaya kalkıom 5.12 den işlem gördürüyordu bu farkı anlamadım bi yardımcı olursanız sevinirim.

Mesaj Başlığı: Re: Hisse alımında serbest fiyat çok yüksek oluyor?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 May 2010 14:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

serbest aktif emir vermen herkesin önüne geçmen demek almada bu da uç bir rakam olur ve inan batarsın her zaman fiyatını sen vereceksin alırsa satarsa satar olmadı mı boşvereceksin kafaya takmıyacaksın serbest emri ancak zor durumda kullanırız ok

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 May 2010 14:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

malatya44 yazdı:
serbest aktif emir vermen herkesin önüne geçmen demek almada bu da uç bir rakam olur ve inan batarsın her zaman fiyatını sen vereceksin alırsa satarsa satar olmadı mı boşvereceksin kafaya takmıyacaksın serbest emri ancak zor durumda kullanırız ok

tamam anladım çok sağolda garanti bankasındamı var bu 500tl limiti?emir verme limiti 500 tl diyor da.yardımınız için çok sağolun buarada

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2010 00:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

bende bu siteyi dün buldum bugünde ilk oyunumu oynadım bende aynı soruyu soracaktım sen cevapladın kardeş saolasın

bir soruda ben sorayım :)
!!yine garanti bankasından link yazılımın hisselerinden aldım gün içinde satmaya çalıştım ama olmadı aynı gün satılabilir hissseler nasıl ayırt edilebiliniyor acaba?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2010 00:25 
Kullanıcı avatarı

dericia yazdı:
bende bu siteyi dün buldum bugünde ilk oyunumu oynadım bende aynı soruyu soracaktım sen cevapladın kardeş saolasın

bir soruda ben sorayım :)
!!yine garanti bankasından link yazılımın hisselerinden aldım gün içinde satmaya çalıştım ama olmadı aynı gün satılabilir hissseler nasıl ayırt edilebiliniyor acaba?

butun hisseleri her saniye alir satabilirsin bazen imkb de islem goren kagitlari spk engel koyuyor spek hareketleri var diye onun icin satamissindir asiri yukselen kagitlari gozetim altina aliyo

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2010 01:10 
Kullanıcı avatarı

saolasın çavuş anında cevap mükemmel oldu :)
bide bu t t+1 t+2 noluyo?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2010 19:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

41ligs yazdı:
arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim ben bu işde yeni sayılırım hisse takibim garanti internet şubesinden yapıyorum.mesela dün işbankası hissesi alacaktım 4.72iken 500tl altında aldığım için serbest fiyat verebiliyormuşum emir veremiyormuşum.o an ki bir lot fiyatı 4.72 idi.ben serbest fiyattan almaya kalkıom 5.12 den işlem gördürüyordu bu farkı anlamadım bi yardımcı olursanız sevinirim.

granti e-trader içinde Hızlı Al-Sat ı kullanırsan oda aktif fiyatdan hızlıca alabiliyorsun

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2010 19:49 
Kullanıcı avatarı

bhende garanti e trader kullanıyorum bende ilk hissemi aldım 15 lot t+2 adet başlığı altında 15 yazıyordu sonra t+1 adet te 15 yazdı bugünde t+adet altında yine 15 adet yazıyodu be ne anlama geliyor acaba?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2010 19:52 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

dericia yazdı:
bhende garanti e trader kullanıyorum bende ilk hissemi aldım 15 lot t+2 adet başlığı altında 15 yazıyordu sonra t+1 adet te 15 yazdı bugünde t+adet altında yine 15 adet yazıyodu be ne anlama geliyor acaba?

Aldığın hisse brüt takas'dadır aldığın günden 2 gün sonra satabilirsin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2010 19:57 
Kullanıcı avatarı

Zkalish yazdı:
dericia yazdı:

Aldığın hisse brüt takas'dadır aldığın günden 2 gün sonra satabilirsin.

cevabın için saol dostum peki bu hisselerin brüt takasta olup olmadığını nasıl anlayabiliyoruz ona göre hisseyi almayız yani?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.