Zaman: 16 Eki 2019 17:24

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Aracı kurum komisyonları ve performansları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Eki 2009 20:18 
Kullanıcı avatarı

Arkadaslar herkese başarılı ve bol kazançlı günler dilerim.Ben borsaya ilk defa 15 ekim perşembe günü girdim ve garanti bankasından işleme başladım.Benim sorum aracı kurumların hangisi müşterilerine daha çok yardımda bulunuyor.Ve hangi aracı kurumun tavsiyeleri daha tutarlı.Ayrıca banka hem alımdan hemde satımdan'''binde2''' komisyon alıyormuş,tüm bankalar aynı oranda mı alıyor.Bu komisyon maliyetlerini düşürmenin bir yolu varmıdır.Herkese şimdiden teşekkürler.

Mesaj Başlığı: Re: Aracı kurum komisyonları ve performansları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Eki 2009 13:23 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Ben Garantiden oynamıyorum şu an ama sizin komisyon oranlarınız normal.komisyon oranlarını bundan daha fazla düşürmek pek mümkün değil.Hisse önerileri kısmında aracı kurımlar pek hisse önerisi işine girmez.Ama paragaranti sayfasında iyi yorumlar oluyor.Garanti müşterilerine paragaranti ücretsiz.Ayrıca Garanti kadar müşterisine iyi muamele yapan bir banka tanımadım.Ayrıca yakınlarda Avrupanın en iyi internet bankacılığı ödülünüde aldı.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.