Zaman: 21 Eki 2019 23:51

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: T1 ve T2 ne demektir?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Kas 2010 23:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

T1 ve T2'nin ne anlamlara geldiğini ayrıntılı açıklayabilecek bi arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim.

Mesaj Başlığı: Re: T1 ve T2 ne demektir?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Kas 2010 00:08 
Kullanıcı avatarı
Konum: Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız, vardığınız yerin önemi yoktur.
Meslek: Belirtmedi

sandblaster yazdı:
T1 ve T2'nin ne anlamlara geldiğini ayrıntılı açıklayabilecek bi arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim.

hisseni sattıktan sonra T1 bir gün sonra paran boşa çıkıyor, t2 iki gün sonra...))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Kas 2010 00:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

cevap için saol. Peki T2-T1 değerlerini yatırımcı belirleyebilir mi? Ve hisse T2 olması repo ya da benzeri bi avantaj sağlar mı çünkü öyle bi şey okuduğumu hatırlıyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2011 11:41 
Kullanıcı avatarı

bir şey sormak istiyorum. şimdi t-1 t-2 hikayesi var ya.. ben hesabıma bakıyorum ekstremde sadece kutpo'nun masrafı işlenmemiş. yarın işlenecek. ve t-1'in altında kutpo'nun tutarı kadar masraf var. fkt t-2 altında da yine kutpo'nun tutarı kadar masraf gözüküyor. yarın ikisi de sıfırlanacak mı? yoksa pazartesi günü mü sıfırlanacak? ama benim bakiyemden düşülecek ayrı ayrı t-1 ve t-2 değil dimi? yani t-1 ve t-2 ayrı masraflarsa açıkta param kalmayacak ama ayrı olmaması lazım çünkü hesabıma işlenmemiş tek masraf var. açıklayabilecek var mı :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Ağu 2011 23:10 
Kullanıcı avatarı

ya bnm paranın yrısına bişey almdım ama onu da repo mu yapıyor kendı kndıne ne? norml hesapta durmuyor repoya almş . repo ne getrısı olur mu bıze

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.