Zaman: 21 Eyl 2017 11:30

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Kaç Yıldır Borsadasınız?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 12:47 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

meraba arkadaşlar hem aranıza hemde borsaya yeni katılan biriyim yaklaşık 1 ay kadar oldu. sizlerinde kaç yıldır borsada olduqunuzu öqrenmek için bu başlıqı açtım ve nekadar sürede sizin qibi olabilirim onu öqrenmek istiyorum yaş :18

Mesaj Başlığı: Re: KAÇ YILDIR BORSADASINIZ?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 12:54 
Kullanıcı avatarı

2000 yılından beri borsadayım. Aman hiç bulaşma gidenler kazancından fazla oluyor inan. hiç yatırıne oldu ki kazancın daha fazla kalır. bence bulaşma.. :(

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 12:57 
Kullanıcı avatarı

kontrol71 yazdı:
2000 yılından beri borsadayım. Aman hiç bulaşma gidenler kazancından fazla oluyor inan. hiç yatırıne oldu ki kazancın daha fazla kalır. bence bulaşma.. :(

aynı zamanda finans ve borsa öqrencisiyim yani qeleceqin broker adaylarındanım ondan bulaştım. hem her işin büyük riski vardır borsanın daha çok :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 13:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

2 aydır borsadayım toplamda %2,5 kazandım. Çok komik değil mi. Hastalık haline gelmeye başladı. Hayırlısı bakalım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 13:53 
Kullanıcı avatarı

18 yaşında başladım...şu an 28 olduğuma göre 10 yıldır bu piyasadayım..ara ara okul iş askerlik nedeniyle uzak kaldım..şimdiye kadar çok ciddi bir kaybım olmadı...iyi analiz iyi sonuç getirir..bence risk fazla yok borsada

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 15:05 
Kullanıcı avatarı

selam ben 5 yıl oldu acemice giriş yaptım hep ufak kağıtlara takıldım aratan güzel bi kazık yedim tahta kapandı ondan sonra töbe 1 in altındaki kağıtlara takılamdım ana pardan halen zarardayımm cıkarcaz inşalhh katkılarınızla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 15:18 
Kullanıcı avatarı

slm herkese, ben 3 aydır borsayı çok yakından takip ediyorum. ekonomi okuduğum için ilgim de vardı ztn finans piyasasına para kazanmaya da başlayınca takıldım kaldım hisselerin iniş çıkışlarına...

Ufaktan ufaktan başladık, şu an öğrenme aşamasındayım, bu süre içerisinde borsayla ilgili söyleyebileceğim şey adrenalinin çok yüksek olması ve insanı içine alması :)

İyi analizle deneye yanıla öğrenicez sanırım bu işi ne dersiniz :) ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 17:37 
Kullanıcı avatarı

1994 ten beri sadece ilgileniyordum. 1999 da fiilen kağıt almaya başladım. ilk aldığım kağıt. Parte idi 1. tl alıp 20 den sattım. tabiki büyük sabırdı. bu işten iyi anlayan abilerin önerisiyle kalmıştım kağıtta. Sonrası DNZYO yine öneri ile aldım. heyecandan sattım. ancak şunu öğrendim. Paramı 3 bölüp 3-1 uzun vade 3-1 orta vade 3-1 haftalık oynuyorum. bazen borsaya uzun ara verip beklediğimde oldu. 2008 de çıkıp 01.02.2009 da KOZA ya girip 4 lerden sattım. bazan zarar ettiğimde oldu. Uzun vade her zaman kazandırır . SENTEZ in dediği gibi kağıda nezaman girip çıkacağın zamanı iyi bilip birde hedef koymalısın.
Bilgi paylaştıkça değerlidir. Herkese bol kazançlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 21:19 
Kullanıcı avatarı

boyraz yazdı:
selam ben 5 yıl oldu acemice giriş yaptım hep ufak kağıtlara takıldım aratan güzel bi kazık yedim tahta kapandı ondan sonra töbe 1 in altındaki kağıtlara takılamdım ana pardan halen zarardayımm cıkarcaz inşalhh katkılarınızla

1 in altındaki kaqıtlara takılmadım derken ne demek istedqiini anlamadıne oldu ki 1 liranın altında hisse senedi olan şirketler qüvenilir deqilmi?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 21:21 
Kullanıcı avatarı

Mr.guess yazdı:
18 yaşında başladım...şu an 28 olduğuma göre 10 yıldır bu piyasadayım..ara ara okul iş askerlik nedeniyle uzak kaldım..şimdiye kadar çok ciddi bir kaybım olmadı...iyi analiz iyi sonuç getirir..bence risk fazla yok borsada

mr.quess abi senden öqrenceqem çok şey olduqunu düşünüyorum. bana bu konularada biraz yardımcı olabilirmisin ?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.