Zaman: 19 Oca 2017 22:07

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: sitiyi tanıma ve tanışma
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2016 12:43 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Memurluk

ben emekli oldum kendime iş bulmak için 4 yıldır borsadayım tanımaya çalışıyorum ama birşey öğrenemedim hep kaybediyorum. kazanmam için nasıl hareket etmeliyim elimde göltaş, kozaa, flap,iztar,trkcm,euhol hisseleri mevcut ne yapmalıyım teşekür ederim.

Mesaj Başlığı: Re: sitiyi tanıma ve tanışma
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2016 13:40 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Felsefe

Mira14 yazdı:
ben emekli oldum kendime iş bulmak için 4 yıldır borsadayım tanımaya çalışıyorum ama birşey öğrenemedim hep kaybediyorum. kazanmam için nasıl hareket etmeliyim elimde göltaş, kozaa, flap,iztar,trkcm,euhol hisseleri mevcut ne yapmalıyım teşekür ederim.

Değerli dostum 18 yıldır bu işin içindeyim ayrılması çok ama çok zor biliyorum ama zarar kar deme sat git bak işine inan bana dua çok edeceksin, sonu işin sonu yok dünyanı borsaya bağlama

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2016 14:02 
Kullanıcı avatarı

aziz kardeşim sen 18 yıldır bırakamamışsın ve zor olduğunu söylüyorsun aynen öyle bırakması zor ama zararları kurtara bilirsem çıkacağım .onun için sizin gibi tecürbeli bilen hocalarımın tavsiyesi ve önerileri doğrultusunda belki kurtula bilirim diye düşündüm.bana vereceğiniz öneri ve yorumlardan dolayı size ,sitedeki arkadaşlara teşekür ederim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2016 14:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Felsefe

Mira14 yazdı:
aziz kardeşim sen 18 yıldır bırakamamışsın ve zor olduğunu söylüyorsun aynen öyle bırakması zor ama zararları kurtara bilirsem çıkacağım .onun için sizin gibi tecürbeli bilen hocalarımın tavsiyesi ve önerileri doğrultusunda belki kurtula bilirim diye düşündüm.bana vereceğiniz öneri ve yorumlardan dolayı size ,sitedeki arkadaşlara teşekür ederim.

kurtulması zor kara sevda gibi yapışıyor insana, bende hep zarar çıksın bırakacağım diyorum az kara geçince tatlı geliyor yine devam
aklımın kestiği kadar ile
göltaş harici diğerlerini satıp 3-4 değişik sektöre bölün hisselerinizi şahsi fikrim
göltaş
halkbank
doas
aselsan
gübre
aklımın kestiği ben de zararı çıkarırsam böyle bir pörtföy yapmayı düşünüyorum
sağlıcakla kalın aman diyim delidir ne yazsa yeridir :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2016 14:38 
Kullanıcı avatarı

hocam önerileriniz için teşekür ederim değerlendireceğim .sizlerin sayesinde kurtulmaya çalışcağım önce zararlardan sonra bosadan .

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2016 14:56 
Kullanıcı avatarı

ben şimdi anele,şişe cam hakkında yorumunuzu alabilirmiyim. ben bu bilgileri kimden isyeyeceğim kusura bakmayın siteyi daha tanımadığım için soruyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2016 21:34 
Kullanıcı avatarı

hocam sitede sabahları o gün için hisse önerileri veriliyormu .öğrenmek istedim,hocam flap hisesinin yorumunu yapabilirmisiniz teşekür ederim iyi akşamlar.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.