Zaman: 24 Eyl 2017 11:38

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 113  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: YGYO - YGYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2010 00:36 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : YGYO

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Y Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.
Faaliyet Alanı : Gayrimenkul Portföy İşletmeciliği
Sektör : Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları
Pazar: Kurumsal Ürünler
Kuruluş Tarihi : 23/12/1997
Halka Aç. Tarihi : 07.12.1999
İlk İşlem Tarihi : 14.12.1999

YGYO hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır.
---------------------------------------------------------------------------------------------
YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeler "Yatırım Danismanlıgı" kapsamında değildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kişisel göruşlerine dayanmaktadir.Bu göruşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: Re: YYGYO yeşil inşaat
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2010 15:12 
Kullanıcı avatarı

kagıt costu bılgısı olan varmı arkadaslar

Mesaj Başlığı: Re: YYGYO yeşil inşaat
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2010 15:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

kimsenin morslini bozmak istemem ama ihlas gurubunun kagitlari adama para kazandirmaz kardaysan cik derim sahsen ben 13 ay elimde tuttum 2008 aralikta 0.65 e almistim bir ara .68 sattim kurtuldum 16000 den 50000 e cikti borsa hisse .70 e kadar tik yapti. hissenin bi beklentisi yoktu haberlerine bak zamaninda satmasini bil derim sahsi fikrimdir. ihevaya 180 den paralari yatirdim hala bekliyom

Mesaj Başlığı: Re: YYGYO-Y ve Y Gayrimenkul Yatırım Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2010 17:50 
Kullanıcı avatarı

bu hisse tahminim 2 leri görür

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Nis 2010 18:17 
Kullanıcı avatarı

dünakşam kağıdın gözünün içine baka baka yarın sıra sende ufacık bir hareketini göreyim hemen alıcam dedim ve bugün beni yanıltmadı yarında yanıltmayacak 2 tavan bekliyorum perşembe de 1 tavan daha yapar..bu kağıdı iyi bilenlerden biri benim çok ekmek yedirdi bana enson 1.25 den çıktım sonra 1.30 lardan geri geldi ve 1.08 - 1.15 gitti geldi sııştı borsa çıktı bu çıkmadı sabah 3 milyondan fazla işlem hacmi vardı öğlene doğru 6.500 oldu eve geldim gözüm açık kaldı kağıt tavan yapmış ve işlem hacmi 20 milyonun üstünde...valla benim görüşüm sabah seasında yakalayıp alabilirseniz alın arkadaşlar...ytd değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2010 11:51 
Kullanıcı avatarı

hadi hayırlısı bizim yygyo çıkışa geçti sabah hemen tavan oluverdi kağıt.. dünkü tahminimde şimdilik yanılmadım öğleden sonrada tavan yarında 1 senas tavan bekliyorum perşembe 2 inci seans hemen satış duruma göre herzaman yaptığı psikoloji bu arkadaşlar 2 gün çift seans tavan sonra satış umarım bu sefer daha ileri gider öğleden sonraki işlem hacmine göre hareket edicem ama...ben dün 1.17 den 4000 lot aldım kısmetimizde ne varsa onu kazanırız...ytd değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2010 14:27 
Kullanıcı avatarı

atropin34 yazdı:
hadi hayırlısı bizim yygyo çıkışa geçti sabah hemen tavan oluverdi kağıt.. dünkü tahminimde şimdilik yanılmadım öğleden sonrada tavan yarında 1 senas tavan bekliyorum perşembe 2 inci seans hemen satış duruma göre herzaman yaptığı psikoloji bu arkadaşlar 2 gün çift seans tavan sonra satış umarım bu sefer daha ileri gider öğleden sonraki işlem hacmine göre hareket edicem ama...ben dün 1.17 den 4000 lot aldım kısmetimizde ne varsa onu kazanırız...ytd değildir

yine yüzümü kara çıkarmadı,yavsiyeme uyup alan arkadaşlar olduysa ne mutlu bana dua ediyorlardır..hadi ahyırlısı bugün böyle kapatırsa ki kapatması muhtemeldir yarın 1 tavanı daha var arkadaşlar ama sonrasına karışmam...hayırlısı artık...ytd değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Nis 2010 23:46 
Kullanıcı avatarı

atropin34 yazdı:
atropin34 yazdı:

yine yüzümü kara çıkarmadı,yavsiyeme uyup alan arkadaşlar olduysa ne mutlu bana dua ediyorlardır..hadi ahyırlısı bugün böyle kapatırsa ki kapatması muhtemeldir yarın 1 tavanı daha var arkadaşlar ama sonrasına karışmam...hayırlısı artık...ytd değildir

sayın atropin iyi akşamlar.. ben sizin yazdığınızı görmeden bir arkadaş ısrarıyla almış bulundum.. ve yazdıklarınıza bakıtım daha sonra.. aynen dediğiniz harekette devam edip sabah seansında sattım.. kendi adıma teşeküür ederim.. bu kağıdı iyi tanıyorsunuz.. bir dahaki sefere umarıne oldu ki yakalarım sizi izleyip.. iyi geceler bol kazançlar..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2010 17:40 
Kullanıcı avatarı

bu hisse 2 gecer

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2010 15:34 
Kullanıcı avatarı

bu hafta bu hisseye dikkat

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 113  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.