Zaman: 25 Oca 2017 00:22

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Kas 2013 01:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

abd şhow yapıyor tarihi zirvesinde geziniyor resmen 15800 rekor üstü rekor avrupa günlerdir düşüyor artık düşüş bitti bence yarından itibaren tüm avrupada rallinin başlamasını bekliyorum artık ve en ucuz kağıtlardan biri olan yapıkredi bankası en gözde banka olacaktır endeksin çıkışında 2 ye katlamasını bekliyorum 9 tl benim kişisel görüşümdür

asla y.t.d

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Nis 2014 17:12 
Meslek: Makina Mühendisliği

Hissemi bozup pınarsuya özellikle pınsuya geçiyorum bu kadar kar yeter.çünkü 2013 te kalite ödülü aldı.ihracat arttırırıyor.yeni madensuyu ve yeni tesis kurması. yazın çok sıcak gecebilecegini düşünürsek daha nedeyeyim.buralardan pınarsuyu alan kazanır.almayan pişman olur düşük seviyelerde .ytd.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Mar 2015 12:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

BU KAĞIT BURADA UNUTULDU GİTTİ, TEKNİK YORUM YAZACAK ARKADAŞ VAR MI ACABA ?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.