Zaman: 24 Kas 2017 12:07

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: YKBYO - Yapı Kredi B Tipi YO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2011 12:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

elveda gzl dostum, bu kadar yeter bana şimdilik, inş yıne görüşürüz...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2011 18:23 
Kullanıcı avatarı

No_CommenT yazdı:

öndeki yorumlarıma bak..ayrıldığın için kafanı çok duvara vuracan çok....Hayatımda ilk defa bu kadar sağlam bir tüyo aldım.Bana neyin var neyin yok ykbyo ya yatır dediler.Kağit o aralar 1.15 lerde idi.Bende bütün malımı yatırdım.Sonrasını söyliyim.1.30 larda çıktım.para fvori mepet derken eridi bitii..Sonuç mu bugün artık borsadaki son günüm...Senden bu kağittan çıktığına çok ağlayacan.Çünkü bana söylendiğinde ilk iki ay yüzde yüz kar..Sonra zatenn tamm uçuşşş

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2011 19:56 
Kullanıcı avatarı

mahir Yılmaz yazdı:
No_CommenT yazdı:

öndeki yorumlarıma bak..ayrıldığın için kafanı çok duvara vuracan çok....Hayatımda ilk defa bu kadar sağlam bir tüyo aldım.Bana neyin var neyin yok ykbyo ya yatır dediler.Kağit o aralar 1.15 lerde idi.Bende bütün malımı yatırdım.Sonrasını söyliyim.1.30 larda çıktım.para fvori mepet derken eridi bitii..Sonuç mu bugün artık borsadaki son günüm...Senden bu kağittan çıktığına çok ağlayacan.Çünkü bana söylendiğinde ilk iki ay yüzde yüz kar..Sonra zatenn tamm uçuşşş

harbiden yaa 1,40 yuklendım 1 haftada 1,64 çıkmıştım bugunku hareketlerını görünce dellendım harbıden,bugun gun içinde al-sat yapsam en az %10 kaldırırdım burdan... takıbe dvm edelım olmazsa tkrr gırcem bakalm... hısseyle ılgılı beklentı ne bılgı verebılırmısınz benım tek bıldığim T.E. speğinin malı topladığı, o yuzdende korkuyorum egcyo dada vardım %100 aldım 1 ayın içinde ama sonradan gelenlerın aklını aldı bu adam, burdada sonradan gelen ben olmıyım ha :)))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2011 20:03 
Kullanıcı avatarı

mahir kardeş ne gzl dimi kımsecıkler yok, böyle hısse zor bulunur, bır ben varım bırde sen ama ıkımızdede hısse yok :)))
inş yarın fırsat verırse tkrr gırcem, 1,45 altına gıtmesi imkansız sayılır en fazla aldığımı gerı verırım napalım, bılgı verebılecek kımsede yok,varsa bı bıldığın paylaşırsan sevınırım,beklentı, hedef vs vs...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2012 23:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2012 23:28 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

Al dediler aldım. Hadi hayırlısı bakalım :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Haz 2012 23:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

s.a allahtan mani olmazsa bende p.tesi den sonra aranızdayım.. al dedıler alıcam.. 2 haftada 2,5 ları gorecegı soylenıyor.. nasip...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ağu 2012 15:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

?

KAP : YAPI VE KREDI BANKASI A.S. / YKBNK [YKBYO] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 17.08.2012 19:24:02

OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)

YAPI KREDI B TIPI YATIRIM ORTAKLIGI A.S.'NIN 31.425.000 TL CIKARILMIS SERMAYESI ICERISINDE BANKAMIZIN SAHIP OLDUGU %1.06 ORANINDA HISSEDARLIGI TEMSIL EDEN 333.000 TL NOMINAL DEGERLI A GRUBU VE %10.03 ORANINDA HISSEDARLIGI TEMSIL EDEN 3.152.661 TL NOMINAL DEGERLI B GRUBU HISSELER OLMAK UZERE TOPLAM 3.485.661 TL NOMINAL DEGERLI HISSELER ILE YAPI KREDI YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S'NIN SAHIP OLDUGU VE SIRKET'IN 31.425.000 TL CIKARILMIS SERMAYESI ICERISINDE %44,97 ORANINDA HISSEDARLIGI TEMSIL EDEN 14.133.181 TL NOMINAL DEGERLI B GRUBU HISSELERIN SATISI KONUSUNDA, SATICILAR OLARAK BANKAMIZ ILE YAPI KREDI YATIRIM MENKUL DEGERLER A.S, ALICILAR OLARAK GOKER MINERAL VE MADENCILIK SAN. TIC. LTD. STI. VE ONUR TAKMAK ARASINDA MUNHASIRLIK SOZLESMESI BUGUN IMZALANMISTIR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2012 23:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eğitim

Göker Mineral ve Madencilik Ltd.Şti nin müdürü Eski FB divan kurulundan Halil Orhan Ergüder'in oğlu.. Şefik Selim Ergüder. O daFB üyesi sanırım. Babası eski milletvekili. Onur Takmak malum kim olduğunu biliyoruz. YKBYO nun %45 ini alıyorlar. hisse portföy değeri 2,67 den. Onur Takmak 16 mil TL civarında Göker Ltd ise daha fazla para girdisi sağlayacak. Burada bir iş var.
Teknikte kağut yükselmesine karşın Ch A/D osilatörü minimuma doğru gidiyor. Bu kağıtta yeni bir hareketlenmenin olacağına işaret. Stok (parametresi bende) yukarı bir daha dönmüş. İyi takip edilmeli....
Burada kesin bir iş çıkacak.... KYTD.....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Eki 2012 23:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eğitim

3 mil nominal değerli hissede Egelinin elinde... 14 küsür mil hiiseyi de göker ltd ve Takmak alıyor. %50 yi geçiyorlar... Yani yönetim bu üç kişide olacak...Çok dikkat edilmesi gerekiyor.... KYTD...Ünvan değişikliği ve çok farklı sektöre giriş olabilir... Kısaca herşey olabilir.. KYTD...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.